מתחילים עשר עצות חשובות

את מתחתנת? אתה מתחתן? או בקיצור, אתם מיתחתנים? קבלו עשר עצות לארגן את החתונה בדרך הקלה והבריאה ביותר.
 
זה יכול להיות מהנה, זה צריך להיות כיף גדול, להרכיב חתונה, לפגוש ספקים, להתרגש עם זוגות אחרים, פשוט צריך לדעת איך לעשות את זה נכון. בגן ואולם הכנו עבורכם עשרה שלבים לארגן את האירוע בכיף:
 
השלב הראשון: תיאום צפיות, היכן אתה רוצה להתחתן? היכן את רוצה? לעשות את זה גדול ומושקע או קטן ואינטימי? בדקו מה כל אחד מכם מעדיף והגיעו להחלטה משותפת.
 
השלב השני: ההורים, פגישת היכרות, רצוי כפולה, פעם אצל הורי החתן ופעם אצל הורי הכלה, הימנעו מלשוחח על ענייני כספים בשלב הראשון ונסו ליצר אווירה נעימה, בלי רכילויות לפני ואחרי.
 
השלב השלישי: הכסף, איך תממנו את החתונה? מהמתנות? ההורים? הלוואה? כאן חשוב להזכיר- אל תכנסו להוצאות מיותרת שאין ביכולתכם לשאת, ערכו חתונה אך ורק על לפי היכולות הכלכליות שלכם.
 
השלב הרביעי: המועד, בקיץ או בחורף? בסתיו או באביב? יש סיבות רבות להתחתן בכל עונה: חופש מהלימודים, לחץ בעבודה, המחירים ועוד, חשבו מתי תרצו להתחתן ובחרו גם יום מתאים.
 
השלב החמישי: המקום, איך חלמתם שתיראה החתונה שלכם? אולם מפואר? גן פתוח? מקום מיוחד? ברחבי הארץ פרוסים עשרות אולמות וגנים חפשו מקומות איכותיים עם שירות אישי ומקצועי, התאימו את המקום לתקציב אין טעם להתחיל את החיים במינוס.
 
השלב השישי: המוזמנים, את מי תרצו להזמין? ערכו רשימה משוערת של מספר האורחים, התייעצו גם עם ההורים ואם אחד מבני המשפחה התחתן לאחרונה בקשו את רשימת המוזמנים שלו לוודא שלא שכחתם איש.
 
השלב השביעי: ערכו השוואת מחיר- מקומות לחתונה, מוסיקה לחתונה, צילום, בגדים, אטרקציות ושאר נותני השירות, כך תדעו מהם העלויות הצפויות לכם, בתחום האירועים תמצאו אלפי ספקים, אל תתפתו למחירים זולים בדקו את האיכות ובקשו המלצות.
 
השלב השמיני: קבלו ייעוץ מקצועי, חברות הפקה, מפיקים בתשלום או שתוכלו לפנות אלינו לקבלת המידע הדרוש לארגון חתונה ללא תשלום, לארגן אירוע דרוש ניסיון רב, לנו יש עבורכם את כל המידע מאלפי אירועים וחתונות שערכנו בעבר.
 
השלב התשיעי: צאו לשטח, קבעו פגישות עם מקומות וספקים והצטיידו ברשימת שאלות מראש. בפורטל גן ואולם תוכלו למצוא רשימת שאלות שיש לשאול כל ספק חתונה: גן אירועים, תקליטן, צילום ועוד.
 
והשלב העשירי: בכל רגע בתהליך בו מתגלים חילוקי דעות וצצים מתחים זכרו דבר אחד חשוב: כמה אתם אוהבים ואת הסיבות שהביאו אתכם להחליט להתחתן, הגיעו לערב החופה רגועים ועם חיוך ותזכו לחתונה מוצלחת.
 
זה נשמע פשוט? זה צריך להיות ככה, המון סבלנות והקשבה אחד לשני ואתם מיתחתנים בכיף ונהנים מכל התהליך.
 
פורטל גן ואולם מציע לכם את מדריך החתונות הגדול ומקיף בארץ, נשמח לסייע לכם בכל שאלה בנושא החתונה, השירות ניתן ללא תשלום, מזל טוב!
 
גן ואולם - מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור