הרשמה ברבנות המדריך המלא

הגיע השלב לעשות צעד נוסף לעבר חיי נישואין, איך עושים את זה ומה אתם צריכים לדעת? בפורטל גן ואולם הכנו עבורכם מדריך קצר על ההרשמה ברבנות, איך פותחים תיק נישואין? כיצד מוציאים תעודת רווקות ומה צריך לדעת?
 
ראשית חשוב לציין את הימים בהם אפשר להוציא תעודת רווקות ולפתוח תיק נישואין- כשלושה חודשים לפני תאריך החתונה המיועד ועד ארבעים וחמישה יום לפני.
 
השלב הראשון העומד בפני כל זוג בדרך לנישואין הוא תעודת הרווקות, כל אחד מבני הזוג צריך להוציא תעודת רווקות ברבנות הנמצאת במקום מגוריו, עליכם להצטייד: בשני עדים ממין זכר {יש מקומות מעטים שאפשר גם עדים ממין נקבה}, עדים אשר מכירים אתכם מספר שנים ויכולים להעיד על כך שאתם אכן רווקים, בנוסף להביא תעודת זהות עם ספח המוכיח שאתם לא נשואים, שני תמונות פספורט ומעט סבלנות.
 
במקרה ואתם מחליטים לפתוח את תיק הנישואין ברבנות באזור מגוריו של אחד מבני הזוג, למשל הכלה, אז הכלה אינה צריכה להוציא צעודת רווקות ולחזור שוב לפתיחת תיק הנישואין, אפשר לעשות זאת ביחד.
 
השלב הבא הוא פתיחת תיק הנישואין, עליכם להביא עמכם את תעודת הרווקות, שני עדים ממין זכר, שניים עבור הכלה ושניים עבור החתן, תעודת זהות, שלוש תמונות פספורט ולהיפגש עם אחד מהרבנים במקום, הרב ישוחח אתכם מעט ויפתח לכם את תיק הנישואין.
 
כדאי לדעת- תוכלו להזמין רב מהרבנות בה פתחת את תיק הנישואין, זה לא עולה לכם כסף אך נהוג לדאוג לרב לתחבורה וגם לשלם מעט, כל אחד לפי יכולתו, אתם יכולים לבחור גם רב אחר שאתם מכירים ומקובל על שניכם, במהלך פתיחת התיק תתבקשו להודיע מי הרבה שיחתן אתכם.
 
חשוב לציין- כבדו את המקום, אל תבואו בלבוש מרושל או חשוף, אין צורך להיכנס עם כיפה, כל אחד לפני הרגשתו, אבל להימנע מלבוש חושפני ויש להתנהג בנימוס וסבלנות.
 
נשאר לכם עוד דברים חשובים לארגן? בפורטל גן ואולם תוכלו לקבל מגוון עצום של מבצעים לחתונה, מוסיקה, צילום, אטרקציות ועוד, האתר מציע לכם את המבצעים הטובים בתחום עם נותני השירות הטובים בתחום האירועים, יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו לקבל את כל המידע הדרוש לארגון חתונה מוצלחת, השירות ניתן ללא תשלום.

גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור