טקס חתונה התהליך

אתם עסוקים בכל הדברים הקטנים, יושבים שעות ובוחרים שירים לחתונה, מסתכלים בקטלוגים בשביל לבחור את צבע המפות המושלם, סידורי ישיבה, פרחים ועוד לא דיברנו על בחירת הספקים, אבל האם אתם יודעים איך בכלל מתנהל טקס החתונה? אם לא, הגעתם למקום הנכון!
 
פורטל גן ואולם מציע לכם את המדריך הגדול והמקיף בארץ בנושא חתונות ואירועים, ולא רק- גם מגוון גדול של מבצעים לחתונה, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
 
ונחזור לטקס החתונה, כיצד זה מתנהל? מדריך קצר לפני החתונה:
 
השלב הראשון הוא החתימה על הכתובה, כחצי שעה לפני הטקס החתן והרב ביחד עם אבות החתן והכלה ניגשים לחתום על הכתובה. בכתובה הגבר מתחייב על סכום הכסף אותו תקבל האישה במקרה של גירושין או חלילה במקרה פטירה.
 
טיפ קצר לחתן, יש לחתום על כתובה כמה שיותר מוקדם בתחילת הערב, בערך בשעה שמונה כדאי להזמין את הרב והאבות, אחרת, כל האירוע יתעכב.
 
לאחר החתימה על הכתובה הגיע זמן הכניסה לחופה, כל אחד יכול לבחור כיצד להיכנס: החתן עם האבות או עם שני ההורים וכך גם הכלה, או שההורים נכנסים בנפרד והחתן והכלה יחד. מחפשים רעיונות לכניסה לחופה? תוכלו למצוא במאמר הבא: כניסה לחופה.
 
לפני שהכלה מגיע לחופה החתן מכסה את פניה בהינומה ושניהם נכנסים יחד אל עבר החופה.
 
השלב הבא הוא הברכות, הרב מברך על היין, כולם לוגמים ואז החתן מברך "הרי את מקודשת לי בטבעת זו, כדת משה וישראל" משמעות הברכה: הרי את נשואה לי ואסורה לכל גבר אחר. החתן עונד את הטבעת על אצבע הכלה ואתם נשואים. זכרו שניתן לקדש את הכלה אך ורק בטבעת חלקה ללא יהלומים.
 
בשלב הבא קורא הרב את הכתובה ואז מברכים את שבע הברכות, נהוג לתת לשבעה אנשים לקרוא את הברכות אבל אפשר גם שרק הרב יקרא אותם.
 
ולקראת סיום הטקס מגיע הרגע המרגש בו החתן מברך "אם אשכחך ירושלים..." ושובר את הכוס ומתחילה החגיגה!
 
טקס חתונה מוצלח ובעיקר ללא דברים מביכים {והדבר מכוון לשבירת הכוס...}.
 
בהצלחה.
 
גן ואולם- כל המידע על ארגון חתונות בקליק אחד.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור