שירים לקבלת פנים

שירים לקבלת פנים האם זה חשוב ואיך לבחור שרים נכונים?
 
החתונה קרבה והכול כבר מאחור, יש מקום מושלם, תקליטן מקצועי, שמלה מדהימה, תפריט, ועוד כמה ימים אתם בדרך לחופה, מהם הדברים הקטנים שיעזרו לכם להפוך את הערב להצלחה גדולה? שירי החתונה!
 
בחירת שירים נכונים, שירים שיתאימו לכל האורחים תהפוך את האירוע שלכם לערב שכולם ידברו עליו, רוב האורחים מגיעים על מנת לחגוג, חלקם מגיעים בשביל לכבד אתכם, הרוב בא לעשות שמח! לא תעזרו להם?
 
בפורטל גן ואולם תוכלו למצוא מגוון גדול של המלצות על שירי חתונה, שירים לריקודים, כניסה לחופה ועוד, הפעם נתמקד בשירים לקבלת הפנים, נראה לכם לא חשוב? אתם טועים!
 
רבים מעדיפים לתת לתקליטן לבחור את השירים בקבלת הפנים, אבל אתם מכירים טוב יותר את האורחים שלכם, אתם לא צריכים לבחור את כל השירים אבל כן את הסגנון, שעה וחצי לפני החופה האורחים מתחילים להתאסף, לשוחח, לאכול מעט ולהמתין לחופה, חשוב שמהרגע שהם נכנסים למקום האווירה תהיה שמחה, ובקיצור: להכין אותם לחגיגה.
 
מה לנגן?
בחרו שירים מכל הזמנים בעיקר להיטים שכולם אוהבים, לועזית ועברית, אפשר לשלב קצת בשפות אחרות: ברזילאית, ספרדית, איטלקית וכל מה שנשמע רומנטי. את השעה הראשונה אפשר להעביר בשירים ישראלים יפים של זמרים מורכים כמו:
שירים יפים של שלמה ארצי, שלום חנוך, מאיר אריאל, מאור כהן, אהוד בנאי ועוד רבים וטובים, בחרו את הלהיטים שירים שכולם אוהבים, אל תשכחו לשים לב למילים! לא פעם אני נתקל בשירים שממש אבל ממש לא מתאימים לחתונה!
 
בלועזית אפשר לנגן שירים ולהיטים החל משנות השישים והלאה, המבוגרים יכנסו לקצב וכל הצעירים אוהבים להתענג על שירי נוסטלגיה, קצת שישים, קצת שבעים והלאה, מה אפשר לנגן? שירים של אריק קלפטון, אלויס פרסלי, בוב מארלי, ביטלס, בוב דילן, Extreme, bill withers, aretha franklin ועוד.
 
חצי שעה לפני החופה אפשר להעלות מעט את הטון, שירים עם יותר קצב, לא שירי ריקודים אבל שירים שמחים יותר, חשוב להכניס את האורחים לאווירה, עוד רגע אתם נכנסים לחופה ומיד אחרי מתחילה המסיבה, חשוב לשמור כל הזמן על מצב רוח ולדאוג שהוא יעלה בהדרגה.
 
אפשרות נוספת להנעים את זמנם של האורחים בקבלת הפנים היא להזמין הרכבים, זמר או זמרת ששרים לייב, כנריות, סקסופוניסט ועוד, הכול בהתאם לאופי האירוע והאורחים.
 
לסיכום: זה נראה לכם לא שזה לא חשוב אבל קבלת הפנים נמשכת בין שעה וחצי לשעתיים! חלק חשוב ומשמעותי באירוע שלכם, תכניסו את האורחים לקצב המתאים, תגרמו להם לשכוח את היום, את הדברים המטרידים ומובטחת לכם חתונה שמחה, מוסיקה עושה את העבודה!
 
גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע שמח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור