שירים לחתונה

שירים לחתונה המתכון הנכון להצלחת האירוע
 
דמיינו את עצמכם נוסעים ברכב והרדיו מכוון רק לתחנה אחת, תחשבו שאתם מבלים ערב רומנטי עם מוסיקת פאנק, לא נעים נכון? איך עושים את זה נכון בחתונה? איך בוחרים מוסיקה טובה לאירוע?
 
בפורטל גן ואולם תקבלו את כל המידע הדרוש לארגן חתונה, הכנו עבורכם מאמר קצר שיעזור לכם לכוון את הצלילים בדרך לחתונה שמחה. בתחתית המאמר תוכלו למצוא מגוון המלצות על שירי חתונה.

העצה הראשונה היא לבחור מוסיקה לכולם! אתם לא אוהבים שירים ברוסית? מוסיקה רומנית ומרוקאית לא מתנגנים אצלכם בסלון? בין האורחים יש כאלה שאוהבים מוסיקה כזאת? כבדו אותם בכמה שירים, מחרוזת של שלושה - ארבעה שירים ותשמחו גם אותם.
 
הקדישו תשומת לב לכל חלק מהערב, אל תשאירו הכול בידי התקליטן, למשל, בקבלת הפנים בחרו שירים נעימים שמתאימים לאירוע, כאן אין מקום לשירי פרידה או שירים עצובים, חשוב ליצור אווירה טובה כבר בחלק הראשון של הערב.
 
לגבי המוסיקה בזמן האוכל- בחרו שירים נעימים כמו בקבלת הפנים, אפשר לבחור גם נעימות של שירים מוכרים, חשוב לזכור, אין טעם לנגן את המוסיקה בעוצמה חזקה, זאת ההזדמנות של האורחים לשוחח.
 
בריקודים חשוב להתאים את המוסיקה לכולם, כפי שאמרנו בהתחלה, זה נכון שכוכבי הערב אלו החתן והכלה אבל אתם לא חוגגים לבד, זכרו תמיד שאת האירוע אתם מארגנים לכל האורחים, בחרו שירי מכל הסגנונות ושלבו להיטים מכל התקופות, ישראלי, לועזי, שנות השישים והשבעים, בקיצור, כמעט את הכול.
 
אם אתם אוהבים טראנס והאוס, בקשו מהתקליטן לנגן את השירים בשעה מאוחרת יותר, תנו "לקשישים" ליהנות גם לפני הגעת הטראנס.
 
אחד הדברים החשובים שיש להפקיד אליהם: תשאלו כמעט כל אחד שהיה לאחרונה בחתונה מה הדבר שהכי הפריע לו באירוע? כולם יגידו לכם המוסיקה החזקה! אז אל תשכחו את האורחים שמגיעים לשוחח, לפגוש חברים ובני משפחה שלא ראו זמן רב וגם את אלו שפשוט לא אוהבים לרקוד, חשוב מאוד להקפיד עם עוצמת ווליום סבירה.
 
לגבי שירי הכניסה לחופה, הסלואו ושיר שבירת הכוס, בחרו שירים שאתם אוהבים, בשלב הכניסה לחופה אפשר לבחור נעימה יפה או שיר בעברית, אחד הטרדים האחרונים הוא להיכנס עם שירים בסגנון דתי.
 
שיר הסלואו צריך להיות שיר שמלווה אתכם מאז ההכרות, בקשו מהתקליטן שלא יזמין את כל האורחים לרקוד איתכם, שלא יגנבו לכם את ההצגה, בדרך כלל רק בשיר השני האורחים מצטרפים לחתן ולכלה.
 
כחודש לפני החתונה נהוג להיפגש עם התקליטן לתיאום מוסיקה, ספרו לו את כל הפרטים הקטנים ויחד איתו הכינו תוכנית מוסיקלית לחתונה, אם יש לכם שירי חתונה שאוד חשוב לכם שיתנגנו, הכינו רשימה והביאו אותה לפגישה, עוד חשוב לציין בפגישה, מה אתם לא אוהבים!
המוסיקה עושה את האירוע, היא יותר חשובה מהאוכל, מהבגדים ומכל דבר אחר, הקדישו מעט מחשבה לבחירת השירים המתאימים, תתפלאו אבל זה מאוד מהנה, וגם תהיה לכם חתונה מוצלחת ושמחה.
  
גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע שמח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור