לקראת חתונה איך להתחתן בכיף

להתחתן ברגוע מדריך לקראת חתונה רגועה
 
את והוא- איך תארגנו את החתונה בלי מריבות ולחצים? המדריך לחתונה רגועה.
 
כל זוג יודע שהתהליך הקודם לחתונה מלא מתחים ומריבות, אתם נתונים ללחץ רב, אתם בדרך לפרק חדש ומרתק בחיים, תוך כדי אתם מנסים לארגן את האירוע המושלם והדרך לשם אינה פשוטה וכרוכה בהוצאות גבוהות והחלטות חשובת.
 
תתעודדו כולם עוברים את, אבל איך אפשר לעשות את זה אחרת? איך אפשר באמת למנוע את הלחצים? את המתח בין המשפחות והמריבות הנפוצות? בפורטל גן ואולם, מדריך המתחתנים הגדול בארץ הכנו עבורכם עצות להגיע לחתונה רגועים ומאושרים.
 
העצות המוצעות כאן מתאימות לכולם, גם לאלו שעדיין לא התחילו לארגן את החתונה וגם לזוגות שנמצאים כבר עמוק בתהליך, עליכם לזכור פרט קטן אך חשוב- החתונה היא ערב אחד, תגיעו לשם רגועים והחתונה תהיה מושלמת, התהליך שלפני נמשך חודשים וגם ממנו אפשר וחייב ליהנות!
 
הצעד הראשון- לפני תחילת התהליך חישבו היטב כיצד אתם רוצים שתיראה החתונה, מיקום, סגנון, מספר מוזמנים וכו', אל תתחילו לחפש מקומות לפני שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, לצאת לדרך בלי הסכמה זאת דרך מהירה למריבות.
 
הצעד השני- שיתוף ההורים, המתחים בין ההורים לזוגות די נפוצים אבל אפשר למנוע אותם, התייעצו עם ההורים לפני, אחרי ובמהלך הדרך, נדבו להם את המידע לפני שהם "דורשים" אותו, שתפו אותם בתהליכים גם אם כבר החלטתם מה אתם רוצים לעשות, זכרו שגם להם מדובר באירוע חשוב ומרגש וממש כמוכם, גם הם רוצים שהחתונה תהיה מוצלחת.
 
הצעד השלישי- מפגש משפחתי לפני שמתחילים, הפגישו את ההורים, דאגו ליצור אווירה נעימה, הכינו את ההורים לקראת המפגש וספרו מעט על הצד השני, רק דברים טובים, במפגש בשום פנים ואופן אל תדונו על נושאים הקשורים לכסף, מי עוזר ובכמה, מי יסייע לכם בדירה וכו', כל דבר בזמנו.
 
את והוא- מערכת היחסים שלכם יוצאת לדרך חדשה, מניסיון אישי, זוהי דרך מבורכת, דרך של אושר והנאה גדולה, חשוב להתחיל ברגל ימין, לכן גלו סבלנות אחד כלפי השני, אל תקבלו החלטות לבד, הקפידו להתייעץ אחד עם השני ונסו להתעלם ממצבי רוח שנובעים מהלחץ שלפני.
 
צאו לדייט- חשוב ליהנות מהרגעים שקודמים לחופה, זה יכול להיות כיף גדול, על מנת להוריד את מפלס המתח קבעו לכם כלל, אחת לשבוע בחודשים שלפני החתונה אתם יוצאים יחד לבית קפה או מסעדה רומנטית, שניכם לבד, אפשר להחליט שלא מדברים על החתונה או להחליט שדווקא בפגישות האלה, באווירה רומנטית כדאי לדון בכל הפרטים הנוגעים לערב החשוב בחייכם.
 
שמרו על השגרה- במיוחד ככל שמתקרבת החתונה, גם שבוע לפני, עשו דברים שעשיתם שהכרתם, ארוחת ערב ביחד, התכרבלות מתחת לשמיכה, צאו לסרט טוב, אל תתנו למתח להיכנס ביניכם, אל תשכחו שמדובר בערב שמח, במהלך החיים המשותפים תתקלו בבעיות גדולות יותר שלא מסתימות באירוע נוצץ, חשוב שתלמדו להתמודד עם הדברים כבר כעת.
 
פרגנו אחד לשני- מה שחשוב שהיא תאהב את השמלה ולא אתה, מה שחשוב שהוא יאהב את הבגדים שלו ולא את, פרגנו והחמיאו אחד לשני, אתם לא חייבים להסכים על כל דבר אבל כן לשמוח שבן הזוג מרגיש נוח ומאושר עם הבחירות שלו.
 
והכי חשוב: בכל רגע של שבירה, תזכרו בימים הראשונים שלכם יחד, נסו להיזכר ברגעים שהביאו אתכם לקראת חתונה, החיים בפתח ושהם בשניים הם נהדרים!
 
אנו מאחלים לכם את החתונה הטובה ביותר ואת חיי הזוגיות המאושרים ביותר.
 
גן ואולם- המקום להרכיב אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור