מקומות לחתונה המדריך המלא

מקומות לחתונה מה לשאול בדרך למקום המושלם?
 
הדבר הראשון שעליכם לעשות אחרי שהיא אמרה כן! הוא לחפש מקום לחתונה, המסע אל המקום המושלם יכול להיות ארוך מתיש, לא אחת אנו פוגשים במהלך עבודתנו זוגות רבים אשר ביקרו באין סוף גנים ואולמות ועדיין לא מצאו את המקום הנכון. שאתם בדרך לחתונה ועושים את זה נכון, התהליך קצר יותר ואפילו מהנה.
 
אנו בפורטל גן ואולם מדריך החתונות והמבצעים הגדול בארץ, נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם למצוא את המקום הטוב ביותר והכול בהתאם לדרישות שלכם.
 
יצאתם לדרך? הקדישו כמה דקות לקריאת הדברים החשובים שיש לשאול שמגיעים לראות מקום לחתונה.
 
בתחילת הדברים נאמר לכם מתי אין צורך לשאול אפילו שאלה אחת, במקרה והגעתם לפגישה והיחס היה מזלזל או משפיל, במקרה וקבעתם פגישה ואתם נדרשים להמתין זמן רב, אם איש המכירות מדבר איתכם בצורה לא נעימה או שנותן לכם תחושה שהוא זה שעושה לכם טובה, פשוט עברו למקום אחר.
 
אל תשכחו את הדבר החשוב ביותר: זהו הערב של חייכם, אתם המתחתנים ואתם המשלמים, אתם אלו שצריכים להיות מחוזרים! בכל מקום שתרגישו אחרת, דעו שזהו לא המקום המתאים עבורכם.
 
אז מה חשוב לבדוק? שאלו את השאלות הבאות:
 
מחירים- כמה עולה מנה ומה היא כוללת? מספר מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים.
האם המחיר כולל מע"מ? האם יש תופסות ואם כן כמה זה עולה לכם? אל תתפתו למחירים זולים שמתבררים כיקרים, יש מקומות שבהם מחיר המנה זול אבל התוספות יקרות מאוד. הגעתם לפגישה עם 180 שקל למנה ואתם יוצאים עם 240 שקל למנה...
 
המקום- כמה מוזמנים יכול המקום לקבל? אם אתם לא מרגישים בטוחים, בקרו במקום בזמן שמתקיים בו אירוע עם מספר מוזמנים כמו שלכם.
מהו העיצוב הבסיסי הניתן במחיר המנה? גם כאן יכול להיות שהעיצוב הבסיסי כולל מפה וכמה קישוטים פשוטים ואתם תאצלו לשלם הרבה יותר לקבל עיצוב טוב יותר.
האם יש שלטי הכוונה למקום? במידה ומדובר בגני אירועים הדבר חשוב יותר.
האם במקום יש חניה חופשית? חניה לנכים? הכוונה למגיעים?
האם יש שירותי ניקיון לכל אורך האירוע?
מהו התשלום עבור שימוש במערכת ההגברה והתאורה? אל תיבהלו, מדובר בסכומים לא קטנים.
האם המקום מחייב אתכם לעבוד אם רשימת ספקים מומלצים? במידה וכן, אל תסכימו, תעמדו על שלכם ותופתעו לדעת שמהר מאוד יוותרו לכם.
 
רישיונות
האם למקום יש רישיון עסק? אל תרגישו נבוכים, בקשו לראות את המסמך, עדיין לא בטוחים? תוכלו להתקשר למועצה המקומית בה נמצא הגן/ אולם אירועים ותקבלו תשובה מייד.
האם למקום יש תעודת כשרות? במידה ותרצו מספר מנות עם הכשר אחר, האם המקום יוכל לספק מנות כאלה?
האם למקום יש אישור ממשרד הבריאות?
האם למקום יש תעודת ביטוח?
מה קורה במקרה של ביטול? ביטול מצד האולם וביטול מצד הלקוחות?
 
תנאי התשלום
מתחתנים יקרים, חשוב לנהוג לפי ההמלצות הבאות! תוכלו למצוא מאות מקרים של זוגות אשר איבדו את כל כספם!
בדקו מהם תנאי התשלום? מקובל לתת בין 10% ל 30% מסכום האירוע כמקדמה ואת היתרה לאחר האירוע. בשום מקרה אל תתנו צ'קים פתוחים! רשמו על כל צ'ק "למוטב בלבד".
 
והכי חשוב: לרשום את כל הפרטים בחוזה מסודר, אל תחתמו על דבר מבלי שהבנתם את כל פרטי ההסכם.
 
בפורטל גן ואולם, מדריך החתונות הגדול בארץ, נשמח לסייע לכם בכל שאלה, לנו יש את הניסיון והידע, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ועוד היום אחד מנציגנו יחזור אליכם ותוכלו לקבל את המידע הטוב ביותר וללא תשלום.

גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור