חתונה אינטימית- ערב אחר

אם הגעתם לקרוא שורות אלה כנראה שאתם מחפשים חתונה אחרת, לא משהו גדול והמוני, לא ערב של מאות אנשים, רעש, המולה, נשיקות ותהליך ארוך ומתיש של ארגון חתונה, אתם רוצים חתונה אינטימית.
 
כדאי שתדעו שאתם לא לבד, זוגות רבים בוחרים להתחתן בדרך אחרת- חתונה רגועה, אירוע עם מספר קטן של אורחים במקום אינטימי ומיוחד בלי כל הדברים הכורכים בחתונה גדולה, אנו בפורטל גן ואולם נשמח לעזור לכם למצוא מקומות מתאימים, בנוסף הכנו עבורכם כמה עצות כיצד לארגן חתונה אינטימית ואיכותית.
 
יש המון יתרונות באירוע קטן, אתם משוחררים מהחובה להזמין אנשים לא רצויים, בני משפחה מעצבנים חברים לעבודה שכנים ועוד, באירוע כזה כל מי שמגיע הוא מישהו שחשוב לכם ואתם שמחים לחגוג יחד איתו.
 
גם ארגון חתונה קטנה הוא פשוט יותר, נכון שקשה יותר למצוא מקומות מתאימים אבל בעזרת חיפוש קפדני תוכלו להיחשף למקומות רבים שמתמחים רק באירועים אינטימיים ומיוחדים.
 
היכן תוכלו לחגוג אירוע כזה? ואיך תמצאו מקומות מתאימים? נתחיל איך לא לבחור מקום:
 
אל תשכרו מקום גדול מדי, מצד שני לא מקום קטן מדי, אם יש לכם 100 מוזמנים מקום של 100 איש יהיה צפוף מאוד, מקום של 300 איש ותאבדו את האווירה הרצויה. חפשו משהו באמצע- מקום שמתאים ל 130-150 אנשים.
 
בדקו את האווירה במקום, כדאי לבקר במקום בזמן אירוע שזהה באופיו לשלכם, נסו להתרשם מהאורחים, האם נוח להם? יש מספיק מקום? האם המוסיקה מתאימה לאווירה? כיצד מתנהל האירוע? השירות? הבר? צוות המקום? ואם אתם כבר שם בדקו גם את השירותים, האם הם נקיים.
 
ייתכן שלא כל מה שתראו ימצא חן בעינכם לכן כדאי לבדוק עם בעלי המקום האם ניתן לשנות דברים מסוימים, למשל את סדר הישיבה, העיצוב, מוסיקה וכו', לפעמים פרטים קטנים יכולים לשנות הרבה, אל תשללו מקום לפני שיחה עם בעל המקום.
 
גם לתפריט יש חשיבות באווירת האירוע, אין צורך להעמיס במאכלים, בקבלת הפנים אפשר לבחור מספר קטן של מטעמים, מלצרים יוכלו להסתובב בין האורחים ולהציע להם חטיפים קלים. לגבי המנות העיקריות גם כאן כדאי לבחור מאכלים יותר "קלים".
 
נסו לשלב אטרקציה מבדרת באירוע, אם יש במקום רחבת ריקודים אולי תעשו מסיבת ריקודים קטנה, אם אתם לא בקטע של לרקוד אולי תזמינו מופע מהנה, אפשר אומן, קומיקאי או הופעה קצרה, הכול בהתאם לאופי האירוע ובעיקר- אופי האורחים.
 
ומהם המקומות שבהם ניתן לערוך חתונה כזאת? בתי מלון מציעים אולמות קטנים ויוקרתיים, יחד עם השירות והתחושה היוקרתית תוכלו ליצור אירוע אינטימי ומיוחד.
 
מסעדת אירועים קטנה ואיכותית, אוכל גורמה שירות ברמה גבוהה וגם מוסיקת רקע נעימה כולם יצרו לכם ערב מיוחד.
 
אולמות קטנים, מה שנקרא אולמי בוטיק, אולמות כאלה מומחים באירועים קטנים עם אופי אחר, עיצוב שונה אווירה יוקרתית ועוד תוספות מיוחדות.
 
מקווים שעזרנו לכם, אם יש לכם שאלות נוספות צוות הפורטל ישמח לסייע לכם למצוא מקומות מתאימים לכל אירוע.
 
גן ואולם- מרכיבים אירועים בלתי נשכחים.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור