המדריך למתחתנים באינטרנט

לא לכולם יש מרכז מידע משפחתי, אתם ודאי מכירים את  הזוגות שעוד לפני שהגיעו לגיל מצוות כבר כל המשפחה מתכננת את החתונה, ההורים, הדודה, השכנה, כולם יועצים בהתנדבות לענייני חתונות ואירועים.
 
מחפשים מקום? אמא מכירה מישהו שמכיר מישהו שלמד לפני 15 שנים עם בעל אולם אירועים ממש מקסים, מחפשים תקליטן? הדודה מנסה בכל כוחה לשדך לכם את התקליטן שהיה בברית של בנה לפני 15 שנה, התפריט? מי לא אוהב לייעץ על התפריט? אבא מרכיב לכם תוך דקות תפריט איכותי הכולל חומוס, טחינה, מלפפון ירוק, בורקס עם חור לרוטב ורבע עוץ עטוף בצלופן "ממש כמו שאני התחתנתי" הוא אומר לבסוף.
 
טוב, פעם זאת הייתה הדרך היחידה ללקט מידע על ארגון חתונה, היום בעידן האינטרנט אתם יכולים לקבל את כל המידע מבלי לזוז מהכיסא, לסנן ספקים, לבחור נותני שירות, לקבל הצעות מחיר ובעיקר- להתייעץ ולייעץ בפורמים שונים של חתונות.
 
אז מה אתם צריכים לדעת על חתונה באינטרנט וגלישה בפורום חתונות?
 
הטכנולוגיה עושה פלאות אבל צריך לקחת הכול בעירבון מוגבל, אתם מחפשים מקום להתחתן? התמונות נראות נהדר, אתם קובעים פגישה, נוסעים שעתיים ומגיעים למקום שהמרחק בינו לבין התמונות הוא כמו מהבית שלכם לירח.
 
מצד שני זה יכול להיות ההפך, למרות זאת האינטרנט מסייע לכם לקבל מידע חשוב שמאפשר לכם לסנן את המקומות ולא לרוץ לעשרות גנים ואולמות, אותו הדבר גם בנוגע לתקליטנים, צלמים, מעצבים ונותני שירות נוספים.
 
ומה לגבי פורום חתונות? גם כאן יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון:
 
אפשר להשתמש בפורומים על מנת להתייעץ ולסייע לזוגות אחרים שנמצאים בתחילת הדרך אבל גם כאן צריך לשים לב לתשובות ולעצות.
 
ידוע שספקים רבים אוהבים להתחזות לגולשים לפני חתונה ולהמליץ, זה לא כל כך נורא אבל חשוב לדעת: נותן שירות נכנס לפורום ורושם "אני ממליצה בחום על..." שזה מתחיל ככה סביר להניח שזה מידע פרסומי, תתייחסו לזה בהתאם, לא כולם, אבל הרוב כן.
 
מה עוד? יש אנשים שמבקשים המלצות על ספק מסוים, לכך יש שתי תשובות נפוצות הראשונה: "אני סגרתי איתו הוא מקסים נהדר, תותח, הכי טוב, אנחנו מתחתנים עוד שלושה חודשים" ושימו לב למשפט האחרון, אתם מקבלים המלצות על ספק תותח מזוג שעדיין לא התחתן??? כיצד הם יודעים באמת את טיבו של הספק? אולי יש להם כוחות על...
 
תשובה שנייה שהיא נפוצה לאותה השאלה: "אנחנו התחתנו לפני שלושה חודשים, הוא היא מצוין, הכי טוב תותח!" ועכשיו שימו לב למשפט הראשון, יש מעט מאוד אנשים שהתחתנו ועדיין מבקרים בפורמים, ואם הם מבקרים זה לא בשביל לחכות שמישהו ישאל על הספקים שלהם, נכון יש כמה שממשיכים להיות פעילים אבל זה לזמן מוגבל מאוד, תחשבו על זה שלושה חודשים אחרי החתונה שלכם, תראו שהדבר האחרון שיעניין אתכם זה להיכנס לפורום חתונות.
 
איך בכל זאת תקבלו המלצות על ספקים מסוימים שאתם רוצים לחתונה? יש כמה אפשרויות, תוכלו לבקר באתרי האינטרנט ולקרוא המלצות של מתחתנים, תוכלו לבקש ולשוחח עם זוגות שכבר נישאו ותוכלו לפנות לחברות הפקה שימליצו לכם על נותני שירות איכותיים.
 
וגם... לבקר בפורמים של חתונות, לא הכול משוחד, יש גם המלצות אמיתיות ואנשים שאוהבים לעזור אבל תזכרו שההתרשמות הטובה ביותר היא מאישיותו של הספק, היחס, השירות וגם מומלץ לבקר באירוע או לראות סרטי וידיאו של אירועים אחרים.
 
יש לכם עוד שאלות? מחפשים המלצות וספקים לחתונה? אנו בפורטל גן ואולם נשמח לסייע לכם בכל עת, תוכלו להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם במהרה עם כל המידע הדרוש להרכיב אירוע מוצלח.

פורטל גן ואולם – מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור