איך מתמודדים עם אם החתן ?

נשמע לכם קצת מצחיק, מה הבעיה? למה לכתוב על זה מאמר? כנראה שאם אתם חושבים כך אתם בני מזל, או שעדיין לא התחלתם לארגן את החתונה.
 
לארגן חתונה זאת משימה קשה, מדובר בתהליך ארוך ומורכב, הוא כרוך בהחלטות חשובות שעלולות להשפיע לרעה על מהלך האירוע, אירוע שתמיד חלמתם כיצד הוא יראה, ביום הזה אתם לא רוצים לטעות והלחץ עליכם די מובן.
 
בין כל הלחץ תמיד צצים מריבות ומתיחויות בין בני הזוג ובין ההורים, המצב הנפוץ ביותר הוא מתח בין אם החתן לכלה, את הניתוח הפסיכולוגי, שראוי בהחלט למחקר נשאיר לאנשי המקצוע, אנו רק נמליץ לכם כיצד אפשר לרכך את המתחים, איך בכל זאת אפשר לעשות את זה בדרך קצת יותר רגועה.
 
נתחיל מכך שעם ישראל הוא עם עצבני מהרגיל, אבל לא רק עצבני, אנחנו גם אוהבים להתערב ולייעץ בכל נושא, הדברים נכונים גם שמדובר בחתונה, ההורים אוהבים לקחת חלק באירוע {או לנסות לעשות את זה} ואתם מצד שני מתנגדים, זכרו אתם מתחתנים אבל גם ההורים ועוד מאות אורחים, כל עצה יכולה להיות מועילה.
 
לכלה, עוד לפני שאת ובן זוגך מתחילים לארגן את החתונה חשוב ליצור קשר טוב עם אם החתן, צאו יחד לשתות קפה, ספרי לה על התוכניות שלכם, על הדאגה והאהבה שלך לבנה, אין אמא שלא אוהבת לשמוע כמה אוהבים ודואגים לבנה, נסי ליצור פגישות כאלה בכל התהליך שבו נמשך ארגון החתונה.
 
עוד לפני שהאם מנסה לקחת חלק בארגון החתונה נסי לשתף אותה לבד, התייעצי איתה על הסגנון המקום, על האוכל, על התאריך ועוד, בסוף מי שמקבל את ההחלטה זה הזוג הצעיר ולא ההורים אבל תנו להם להרגיש חלק מההכנות, לא כל יום אמא מחתנת בן, חשוב לה להיות חלק מזה.
 
לחתן, אמא קצת עצבנית? מעירה דברים לא נעימים על הכלה? בשום פנים ואופן על תספר כלום, אותו דבר אם הכלה כועסת, אמא לא צריכה לקחת דבר, והכלל הכי חשוב חתן יקר, תרשום את זה באותיות גדולות: לא לקחת צד! נסה לפשר, להרגיע, להסביר לכל צד שגם הצד השני נמצא בלחץ ומתח.
 
נכון זה קשה, אתם רוצים לעשות את זה לבד, אבל אפשר לעשות את זה לבד ובכל יחד, למשל, התייעצו עם ההורים לגבי סגנון השירים, לגבי מועד האירוע, שעת ההגעה, המחירים ועוד, ואם הם בכל זאת מתערבים נסו להיות סבלניים ולגלות הבנה.
 
בשום פנים ואופן אל תיכנסו לעימות, נצלו את ארוחות הערב המשפחתיות לשוחח על נושא החתונה וההורים יודו לכם מכל ליבם על השיתוף במידע והרצון להתייעץ.
 
וכל יקרה, החתונה היא לא רק עם החתן, היא עם כל משפחתו, חשוב להתחיל את החיים ברגל ימין, ולאם החתן, הדבר נכון גם לגביך.
 
אנו מאחלים לכם בהצלחה וחתונה רגועה.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור