ארגון חתונה עם החברים

איך תארגנו חתונה יחד עם החברים והמשפחה?
 
גן ואולם, פורטל המבצעים ומדריך החתונות הגדול בארץ אסף עבורכם מספר טיפים חשובים לארגן חתונה בדרך פשוטה יותר ובעזרת המשפחה והחברים.
 
זה מתחיל בהתרגשות אבל הולך ונהיה קשה, לארגן אירוע זאת משימה מורכבת, מקום, אוכל, מוסיקה, להתמודד עם ההורים, המחירים, לדאוג לעשרות דברים קטנים, למה שלא תעזרו גם באחרים?
 
החברים מתרגשים וכך גם בני המשפחה כולם אוהבים לעזור לחתן וכלה לפני האירוע, הרי זאת מצווה לשמח חתן וכלה לא? נצלו את זה!
 
יש כמה דרכים לשתף את החברים ובני המשפחה בארגון האירוע, הם ישמחו שפינתם אליהם ושיתפתם אותם ואתם קבלו עזרה, הנה כמה מטלות לשתף את הקרובים:
 
קחו אתכם את ההורים לערב הטעימות, הם מכירים טוב מכם את בני המשפחה וידעו לייעץ לכם איזה מנות מומלץ לבחור, תחשבו על זה גם כך: זה יכול להיות בילוי של שניכם עם ההורים.
 
התייעצו עם ההורים גם לגבי שירי החתונה, איזה סגנונות לשלב, מי אוהב מה ואיזה דודה חייבת לקבל כמה שירים ברומנית...
 
את הולכת לחפש שמלה? קחי איתך את האחיות וגם את אמא, הן יעזרו לך לבחור שמלה יפה וגם תזכי לבילוי משפחתי ומהנה, יש לכם קשרים טובים עם אם החתן? היא תשמח מאוד להצטרף.
 
חתן יקר, ההמלצה תקפה גם לגביך, שתף את אביך ואת האחים, כולם ירגישו אושר וישמחו שפנית אליהם לקבל חוות דעת.
 
נצלו קשרים משפחתיים, ארץ ישראל קטנה וכולם מכירים את כולם, הדוד מכיר את בעל האולם? אולי תקבלו הנחה, הדודה הייתה המורה של הדי ג'י? הנה לכם עוד הנחה, וכך הלאה, מישהו חייב להכיר מישהו.
 
ואחרי ששיתפתם את הקרובים איזה מטלות תוכלו להטיל עליהם?
 
בקשי מהחברה הקרובה ביותר לארגן לך את מסיבת הרווקות, התקציב, ההזמנות, המקום והפעילויות, אם יש משהו שאת לא רוצה לעשות במסיבה, צייני זאת מראש.
 
ולחתן- גם אתה נצל את החברויות, בקש מחבר קרוב או חברים לארגן לך ערב רווקים מיוחד ובלתי נשכח.
 
נצלו את הכישורים של הקרובים: יש לכם חברים שיש להם טעם מיוחד בעיצוב? בקשו מהם שיעצבו לכם את החתונה, מכירים מישהו שהוא גרפיקאי מוכשר? בקשו ממנו לעצב לכם הזמנה, יש לכם עוד חברים ברוכי כישרונות? זה הזמן לנצל זאת! יש חתונה יש חברים!
 
צריכים לאשר הגעה עם המוזמנים? בקשו מחבר או חברה קרובה שיתקשרו לכל האורחים ויעשו לכם רשימה של כל המוזמנים שאישרו הגעה.
 
ובאירוע: בקשו מבן משפחה, אחד מכל צד שינחה את הצלם את מי צריך לצלם, מי זאת הסבתא, הסבא ואת הדודה מאמריקה שחייבת תמונה.
 
ובעניינים פיננסים, אתם לא רוצים להתעסק בכסף לקראת סיום באירוע, תשלום לספקים טיפים למלצרים וכו', בקשו מחבר קרוב שידאג לכל הסידורים הקטנים שכך שאף אחד לא יטריד אתכם.
 
בחרו מישהו אחראי שינהל עבורכם את כל הדברים החשובים באירוע, הוא יהיה איש הקשר שלכם מול הספקים, צריך להנמיך את המוסיקה? האוכל לא הגיע לשולחן של סבתא? מישהו מאחר וצריך הכוונה? לרב המלצרים יש שאלות? לצלם? כולם יפנו לאיש הקשר שלכם וכל מה שאתם תצטרכו לעשות זה ליהנות!
 
אז כפי שאתם רואים- אתם יכולים לתפוס שני ציפורים במכה אחת, גם לגרום לקרובים אליכם להרגיש חלק מהאירוע וגם לזכות לעזרה שמאוד חשובה בכל התהליך שקודם לחתונה ובעיקר בערב החתונה.
 
בשביל מה יש חברים?
 
אנו בפורטל גן ואולם מאחלים לכל אירוע מוצלח ומהנה, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור