באיזה יום להתחתן?

השאלה הראשונה אחרי ההחלטה להתחתן היא מתי מתחתנים? אחרי שבחרתם את החודש המתאים אתם נדרשים לבחור גם את היום בו תרצו להינשא, איזה ימים כדאי לבחור? הנה כמה המלצות:
 
ראשית נאמר שכדאי לכם להיות גמישים, ייתכן שתגיעו למקום מסוים ותקבלו הצעת מחיר זולה יותר ליום אחר, כדאי להיות פתוחים.
 
חתונה ביום ראשון- הכי זול, מחירים טובים, כולם מגיעים טעונים בכוח מסוף השבוע, למרות כולם חושבים שיום ראשון הוא יום גרוע לחתונה, "כולם עייפים מסוף השבוע" הרשו לנו לסתור את הטענה הזאת, הרי כולם נחו בסוף שבוע למה להם להיות עייפים? ויום שני או שלישי הם לא יהיו יותר עייפים?
 
יום ראשון הוא המשתלם ביותר מבחינה כלכלית לעיתים בפערים של 20-30% פחות ממחיר חתונה ממוצעת! ולא רק המקום גם שאר נותני השירות יהיו זולים יותר.
 
חתונה ביום שני- כי מי שלא יודע: "פעמים כי טוב" מתחיל ביום שני לאחר שקיעת השמש, סיבה שנייה היא שוב המחיר הכלכלי, החשש להתחתן ביום ראשון עובר גם לשני לכן רוב המקומות פנויים ואתם תוכלו ליהנות מחתונה מושקעת אבל במחיר משתלם.
 
עוד נקודה למחשבה- שבת החתן, למי שעורך את שבת החתן לפני החתונה, יום שני נותן מספיק זמן "להתאושש" ולמי שחוגג אחרי, יש יותר זמן להתכונן.
 
חתונה ביום שלישי- כי מי שלא יודע שפעמים כי טוב זה יום שני, עדיין יכול לחשוב שהוא בחר יום עם משמעות... חתונה ביום שלישי אינה זול כמו  ביום ראשון ושני אבל גם לחתונה באמצע השבוע יש יתרונות למשל, תוכלו להתחתן בשלישי ויישארו לכם עוד יומיים לסידורים של אחרי: תשלום לספקים, הפקדת הצ'קים בבנק, לארוז תיקים ולנוסע לסוף שבוע של מנוחה, בארץ או בחו"ל.
 
חתונה ביום רביעי- טוב לחברים והמשפחה כי אפשר לעשות גשר לסוף לשבוע ארוך, בנוסף ביום רביעי לא תדרשו למינימום מיוחד של מוזמנים, זה לא זול כמו בתחילת השבוע אבל לא יקר כמו ימי חמישי.
 
חתונה ביום חמישי- יקר יותר מכל ימות השבוע בנוסף ברוב המקומות תידרשו למינימום גבוה של מוזמנים ואם חשבתם שיום ראשון כולם יגיעו עייפים- אז מה יקרה ביום חמישי? אחרי חמישה ימי עבודה?
 
מצד שני אפשר לחגוג עד מאוחר ולמחרת לישון כמה שרוצים אבל לא כולם, עדיין אחוז גדול מאזרחי ישראל עובדים ביום שישי ומי שלא עובד, מנצל את היום לסידורים וקניות, בכל זאת יום חמישי הוא עדיין היום הפופולארי ביותר להתחתן בו.
 
חתונה ביום שישי- כי יש יום אחד כזה בכל שבוע, אפשר לעשות חתונה בסגנון אחר, ארוחת בראנץ' או צהריים, חתונה חלבית, חתונה קטנה ועוד, חיסרון: השבת נכנסת מוקדם ויש אורחים שימהרו להגיע הביתה, סיבה נוספת: אי אפשר להתחתן בחוץ- חם מדי במיוחד בחודשי הקיץ החמים.
 
חתונה ביום שבת- בלתי אפשרי מבחינת הרבנות אבל למי שרוצה לעשות רק מסיבת חתונה זה פתרון מצוין.
וכמה שאמרנו בהתחלה: נסו להיות גמישים וכך תוכלו לקבל דילים טובים יותר לחתונה.
 
צריכים עזרה נוספת? ייעוץ והמלצות על מקומות לחתונה? צוות גן ואולם ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, למה אנחנו? כי זה בחינם וכבר הרכבנו אלפי אירועים מוצלחים!
 
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור