באיזה חודש כדאי להתחתן?

לכל אחד עברה בראש המחשבה איך תיראה החתונה שלנו? כולם מדמיינים אירוע מיוחד במקום מיוחד ועם המון שמחה, אבל, לא תמיד החלומות מתחברים למציאות הסיבה העיקרית היא כסף, היכולות הכלכלית לא תמיד מתאימה לחלומות הגדולים.
 
אז איך מתחתנים בזול? בפורטל גן ואולם תוכלו למצוא מגוון גדול של מאמרים על חתונה במחיר שפוי, בנוסף- הפעם החלטנו לכתוב לכם על היתרונות והחסרונות לחתונה בכל אחד מחודשי השנה:
 
חתונה בינואר: חודש חורפי וגם הזול ביותר מכל חודשי השנה, בינינו, חורף בישראל הוא לא ממש חורף, תוכלו להתחתן בגן מקורה או אולם אירועים ולקבל דילים זולים לחתונה.
 
חתונה בפברואר: עוד חודש זול אבל לקראת סופו המחירים עולים, חתונה בתחילת החודש ובימים ראשון ושני תהיה זולה ב 30% מחתונה ממוצעת!
 
חתונה במרץ: לא זול כפי שאתם חושבים, כל מי שלא רצה להתחתן בחורף ולא רוצה להתחתן בקיץ מגיע לחודש מרץ, השבועיים הראשונים זולים יותר אחר כך המחירים מתקרבים לקיץ, למה? תקראו בשורה הבאה.
 
חתונה באפריל: בחודש אפריל חל בדרך כלל חג פסח ולאחריו ספירת העומר, התאריכים בחודש אפריל שאפשר להתחתן בהם הם מועטים לכם המחירים מגוונים ולא תמיד זולים, הכול תלוי בנפח העובדה של כל מקום בחודש זה.
 
חתונה במאי: חתונה בחודש מאי כבר נושקת למחירי הקיץ, בדרך כלל ספירת העומר מסתיימת בשבוע האחרון של החודש לכן יש מעט מאוד תאריכים לחתונה, אם אתם רוצים להתחתן בסוף החודש שיירנו תאריך מוקדם ככל האפשר.
 
חתונה ביוני: הקיץ כבר הגיע ואיתו המחירים הגבוהים, אבל חתונה ביוני היא כדאית בעיקר בגלל מזג האוויר, אפשר להתחתן בגני אירועים וליהנות ממזג אוויר מושלם, המחירים גבוהים אבל עם קצת מאמץ אפשר לקבל דיל טוב.
 
חתונה ביולי: חם נורא, במיוחד במישור החוף, רוב הזוגות מעדיפים לדלג על חודש יולי ולכן תוכלו למצוא תאריכים פנויים ובמחירים טובים, אם אתם רוצים להתחתן במקום פתוח קחו בחשבון שהולך להיות חם נורא.
 
חתונה באוגוסט: אחד החודשים היותר פופולאריים לחתונה, אבל אל תשכחו שני דברים חשובים: בקיץ עם ישראל טס לחו"ל ויתכן שחלק מהאורחים לא יהיו בארץ, סיבה שנייה: בגלל ריבוי החתונות שבהם נוכח כל ישראלי ממוצע, תקבלו פחות כסף בצ'ק... ואגב, חם נורא לחתונה בגן פתוח.
 
חתונה בספטמבר: גם כאן עם ישראל יוצא לחו"ל וגם מבזבז כסף רב על קניות לחגים, יתכן שזה ישפיע על גודל המתנות, בנוסף בגלל החגים יש פחות תאריכים להתחתן למרות הכול חודש ספטמבר הוא החודש המבוקש ביותר לחתונות ואירועים.
 
חתונה באוקטובר: כמו חודש יוני גם כאן תיהנו ממזג אוויר מצוין, במיוחד בתחילת החודש, לקראת סופו מתחיל להיות קריר ולא מומלץ להתחתן במקומות פתוחים.
 
חתונה בנובמבר: כל מי שלא הספיק להתחתן בקיץ עובר לנובמבר, אבל עדיין לא מדובר בחודש עמוס לכן המחירים יורדים משמעותית ותוכלו ליהנות מדילים אטרקטיביים.
 
חתונה בדצמבר: יחד עם ינואר מדובר בחודשים הכי זולים בשנה, מי שרוצה חתונה איכותית במחיר טוב זאת ההזדמנות טובה, אם אתם רוצים להתחתן בערב האחרון של השנה האזרחית, שריינו תאריך זמן רב מראש.
 
כפי שאתם רואים יש המון יתרונות וחסרונות לכל חודש ואיתם התלבטויות רבות, אם פעם להתחתן היה דבר פשוט היום מדובר בפרויקט מורכב, אז לפני שאתם מיתחתנים אתם יכולים לפנות אלינו ולקבל את כל ההמלצות והמידע לארגון חתונה מוצלחת ובתקציב שפוי, בנוסף בפורטל תוכלו למצוא מגוון גדול של מאמרים ועצות בדרך לחתונה.
 
גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור