איך בוחרים תקליטנים לחתונה

תחשבו שאחרי חודשים של מסע מתיש מצאתם מקום מושלם להתחתן, גן עדן אמיתי, כל האורחים נכנסים למקום ומשפשפים את העיניים, כולם נדהמים מהשמלה שבחרת, מתרגשים עד דמעות מהחופה ומתענגים על האוכל המשובח, פתאום מגיע שלב הריקודים ו... אף אחד לא רוקד!
 
זה קורה לזוגות רבים, בחירה שגויה של תקליטן יכולה להפוך את האירוע שלכם לערב רגיל, שירותי המוסיקה הם הדבר החשוב בכל אירוע, מצב הרוח, הריקודים והשירים הם הכלים שלכם לעשות אירוע שמח ומוצלח.
 
איך תעשו את זה? איך בוחרים תקליטן? בפורטל גן ואולם הכנו עבורכם מגוון עצות לבחירה נכונה של שירותי מוסיקה לחתונה.
 
נתחיל מהסוף, המחיר חשוב אבל הוא לא צריך לקבוע, מצאתם כמה תקליטנים והפער הוא מאות שקלים? שווה להשקיע מעט יותר על תקליטן מנוסה שתרגישו שהבחירה שלכם נכונה, אל תחפשו מחירים זולים ומבצעים משולבים של זיקוקין, רקדניות, בר וכו', תקליטן אמור לעשות רק מוסיקה!
 
נסו להתרשם מאישיותו של התקליטן, הכימיה חשובה מאוד, לאחר פגישת ההתרשמות והסגירה תצטרכו להיפגש לפחות פעם נוספת עם התקליטן לבחירת שירים לאירוע, אם אתם מרגישים לא בנוח או שהיחס לא מקצועי, מתנשא, מזלזל וכו' עברו לתקליטן הבא, זה הערב שלכם ואתם אמורים להיות המחוזרים.
 
המוסיקה- ספרו לתקליטן על הסגנון האהוב עליכם, על סוג המוזמנים שלכם ובקשו ממנו להשמיע לכם דוגמאות, כימיה אישית היא חשובה אבל גם הכימיה המוסיקלית, אם התקליטן הציג לפניכם מוסיקה שמתאימה לדרישותיכם המשיכו לשלב הבא, במידה ולא נסו למקד אותו שוב בסגנון שלכם
 
בקשו לראות סרט וידיאו לא ערוך של חתונה עם אופי אירוע כמו שלכם, אצל כל התקליטנים יש מספר סרטים ערוכים שמציגים רק את הקטעים הטובים, בסרט לא ערוך תוכלו להתרשם מכל חלקי האירוע ובדרך ההגשה של התקליטן, לא בטוחים? בקשו לקחת את הסרט לצפייה בבית, אין צורך לקבל החלטות מהירות בנושא כל כך חשוב.
 
בנוסף חשוב לשאול את השאלות הבאות:
כמה זה עולה? כולל מע"מ?
האם התקליטן משלם את אגרת אקו"ם? {החובה מוטלת עליכם, אך במקרים רבים התקליטנים משלמים את הסכום וכך אתם מרוויחים הטבה שעוזרת לכם לסור עם הדי ג'י}.
מתי התקליטן מגיע לאירוע? מתי הוא עוזב? אל תסכימו לשלם על שעות נוספות!
האם הוא מחזיק ברשותו ביטוח צד ג'? תקליטנים הרשומים באיגוד התקליטנים הישראלי מקבלים ביטוח כזה כחלק מחברות באיגוד.
האם הוא מכיר את המקום שבו תיערך החתונה?
מהם תנאי התשלום? אל תסכימו לשלם יותר מ 500 ₪ כמקדמה.
מה קורה במקרה של ביטול מצד התקליטן? מצד הזוג?
מי יחליף את התקליטן במקרה של מחלה או היעדרות מסיבות אחרות?
האם התקליטן מגיע עם ציוד גיבוי?
 
ובקשו את הדברים באים?
שהצוות המתלווה אל התקליטן לא יפריע במהלך האירוע, לא ישב בשולחנות האורחים ובטח שלא יפצחו בקרירת ריקוד.
שהתקליטן לא יסיים את האירוע בצורה מלאכותית, בלי התקווה ובלי שירי "לכו הביתה".
אם אתם רוצים שהתקליטן לא ידבר בקשו זאת ממנו, אם אתם רוצים הנחיה ציינו זאת בפניו.
את כל הפרטים סכמו ורשמו בחוזה מסודר.
 
צריכים המלצות על תקליטנים לחתונה? נשמח להציע לכם תקליטנים מנוסים מהשורה הראשונה בארץ. פורטל גן ואולם ומציע את המבצעים הטובים ביותר לחתונות ואירועים, תוכלו להתקשר אלינו בכל עת ונסייע לכם לארגן את החתונה הטובה ביותר.
 
גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע שמח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור