המדריך הקצר למתחתנים בטבע

חתונה בטבע, כולם רוצים את זה כולם חולמים על זה אבל איך באמת אפשר להתחתן בטבע? בפורטל גן ואולם, המדריך הגדול בארץ לארגון חתונה, הכנו עבורכם המתחתנים כמה המלצות על איך להתחתן בטבע בדרך הנכונה.
 
זה מאוד רומנטי לחשוב על חופה שברקע רואים שדות ירוקים, לרקוד לריח הפרדסים, לנגן מוסיקה עד מאוחר שתפריע רק לציפורים, נשמע נהדר לא? לא תמיד מדובר בפרויקט פשוט.
 
לאלו מביניכם שרוצים להתחתן בטבע יש כמה אפשרויות, הראשונה היא לעשות את זה בדיוק כפי שחלמתם, זה לא פשוט אבל אפשרי, איך? מתחילים בחיפוש אחר מפיק או חברת הפקות, חשוב לבחור כאלו עם ניסיון מתאיים באירועי שטח. בקשו לראות ולשמוע על אירועים אחרונים שהם עשו, אל תמהרו להחליט, מדובר בפרויקט למקצוענים בלבד.
 
השלב הבא הוא התקציב, חתונה בטבע עולה יותר מחתונה בגן או אולם אירועים, זוגות רבים מתחילים את התהליך אבל מגלים שיש פער גדול בין המציאות לבין הממון... בחתונות כאלה יש לדאוג לדברים רבים, החשוב מביניהם הוא רישיונות, רישיון מהמשטרה, מכבי אש ומהמועצה המקומית שבשטחה מתקיים האירוע.
 
אם המקום ערוך ומתאים לחתונה אפשר להתחיל לחפש את הספקים המתאימים, הקייטרינג הוא הדבר הראשון, חשוב למצוא קייטרינג שערוך לאירועים בשטח, ציוד מתאים, תאורה, גנרטור + גיבוי {גם לשאר הספקים}, הכנת מנות והגשתם בשטח פתוח ולא מסודר היא משימה לא פשוטה, לכן חשוב לשכור קייטרינג מנוסה ולגשת לאירוע שהם מקיימים ולבחון כיצד הם מתגברים על המכשולים.
 
יש שירותי קייטרינג שמספקים את כל הציוד הנלווה, כסאות שולחנות, תאורה, פינות ישיבה אלטרנטיביות ועוד, ויש כאלה המספקים חלק מהשירותים האלה, מומלץ לשכור קייטרינג שיעניק לכם את כל החבילה, אחרת, זה הופך להיות יותר מסובך, בקשו לקבל המלצות מזוגות אחרים וכמובן ללכת לטעימות.
 
השלב הבא הוא למצוא ספקים משלמים, תקליטן, צלם ועוד אטרקציות שאתם רוצים, במקרה של תקליטן יש לדאוג לו לנקודת חשמל סמוך לעמדת העבודה, יש לבדוק האם הוא יכול לספק לכם את שירותי ההגברה, במידה ולא תשכרו חברת הגברה בנפרד, כנ"ל לגבי תאורת ריקודים.
 
כמה שעות לפני אירוע בטבע יש לרסס את המקום מזחלים וחרקים נוספים, זה לא יפתור את הבעיה לגמרי אבל בהחלט יעזור לאורחים שלכם ללכת הביתה בלי לעצור בדרך בספור פארם...
 
נקודה נוספת שחשוב לתת לה מענה, שילוט והכוונה, אירועים בטבע נערכים בדרך כלל בתוך פרדסים יערות ומקומות לא מסודרים, תלו שלטי הכוונה במספר צמתים סמוכים ואת שביל הגישה למקום לוו בנרות דולקים.
 
חשוב לבדוק עם כל הספקים שלכל אחד מהם ביטוח צד ג', בנוסף בדקו שלקייטרינג יש תעודת כשרות ואישור ממשרד הבריאות. במידה ויש לכם צורך במספר מנות עם כשרות מחמירה יותר, בדקו שהקייטרינג יכול לספק מנות כאלה.
 
שכירת מפיק מקצועי תקל עליכם את המלאכה, לכן אל תנסו לעשות את זה לבד, ניסיונות כאלה מסתיימים בדרך כלל בכישלון.
 
האפשרות השנייה העומדת לרשותכם היא לשכור גן אירועים מסדור שממוקם סמוך ליער או פרדס, במקום תקבלו את כל השירותים ולא תאלצו להתרוצץ יותר מדי, נכון זה לא באמת חתונה בטבע אבל זה קרוב ויותר נוח. כל השירותים וכל האישורים וכל מה שיישאר לכם זה לבחור את ספקי המשנה.
 
עוד דברים חשובים שכדאי לדעת שמתחתנים בטבע:
לדאוג לרחבת ריקודים, זה ממש לא נוח לרקוד על חול.
חופה.
מקום שיהיה תחליף לחדר חתן וכלה.
שירותים ניידים.
תאורה בכניסה ובאזור האירוע, תאורה והגברה לריקודים.
כספת.
 
צריכים עזרה וייעוץ? נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור