חתונה באולם אירועים?

איפה כדאי להתחתן? אולם חתונות או גן?
 
פעם זה היה נפוץ, כולם היו מתחתנים באולמות אירועים, פעם גם רוב האולמות היו במרחק נגיעה מהבית, כולם ידעו איפה זה ואיך זה נראה, היום הדברים נראים אחרת לגמרי.
 
מתחילת שנות האלפיים אנו עדים לפריחה גדולה של גני אירועים, גנים הממוקמים בטבע, על חוף הים בין פרדסים ופזורים במקומות רבים בארץ, האולמות לא נותרו מאחור, העיצוב השתנה, המיקומים השתנו והפער בין האולמות והגנים הצטמצם.
 
אחת השאלות העומדות בפני כל זוג מתחתן היא היכן לערוך את החתונה, האם להתחתן בגן אירועים או אולם אירועים, ההבדלים קיימים אבל הם לא תמיד משמעתיים, הפער הגדול ביותר הוא במחיר ויש לכך סיבה: בעוד אולמות אירועים מציעים חתונה בתוך במבנה, יפה ככל שיהיה, גני האירועים מציעים גם נוף, אבל לא כולם.
 
בפורטל גן ואולם, מדריך האירועים הגדול והמקיף בארץ, החלטנו לתת לכם את כל הכלים להשוות היכן כדאי להתחתן, במאמר הבא נסקור את היתרונות והחסרונות בחתונה באולם אירועים.
 
למה אולם אירועים?
המחיר הוא הגורם המשמעותי ביותר, חתונה במחיר זול יותר עם כל השירותים הנדרשים, אולמות האירועים מציעים היום יותר מבעבר, עיצוב חדשני ומודרני, מערכות תאורה משוכללות, מערכת הגברה, ועוד, שם המשחק הוא "איך זה נראה". האולמות הבינו שהם צריכים לתת מענה לגני האירועים לכן רובם שכרו את טובי המעצבים ומשתדלים להעניק לכם אווירה מיוחדת.
 
לא רק בפנים, אולמות רבים מציעים גן או מרפסת לעריכת החופה, כולם רוצים לערוך את החופה תחת כיפת השמים או בגן ירוק, חלק גדול מהאולמות עשו את השינוי ומציעים לכם את האפשרות, בנוסף תוכלו למצוא אולמות הממוקמים באוזרים פתוחים, נוף לים או לטבע, קירות שקופים ותחושה שאפשר להתחתן בפנים ולהרגיש בחוץ.
 
המיקום- אחד היתרונות הבלוטים של אולמות הוא המיקום, בעוד גני אירועים ממוקמים במקומות רחוקים, אולמות האירועים נותרו ברובם בתוך העיר, סמוך למרכז מסחרי, מרכז תעשיה, קניון וכו', יותר קל ונוח להגיע ואין צורך לנסוע בכבישים מפותלים ולא סלולים.
 
קיץ וחורף ומזג האוויר- באולם אירועים עונות השנה לא מטרידות אתכם, לכם יש שליטה על מזג האוויר, קוראים לזה מזגן... בניגוד לגני אירועים בהם לא ניתן לערוך חתונה בחוץ מסוף אוקטובר ועד סוף מאי. בנוסף גני אירועים רבים מציעים בחורף חתונה בתוך "גן מקורה" ברוב הפעמים התחושה היא בדיוק כמו חתונה באולם אירועים.
 
מה מותר ומה אסור- שמעתם בודאי סיפורים רבים על גני אירועים שנהרסו בדיוק ביום בו היו אמורים להינשא בגן זוגות צעירים, זה קרה לא פעם, גני אירועים נמצאים ברובם על שטחים חקלאים לכן אין ברשותם רישיון עסק, באולמות אירועים אתם יכולים לשכוח מהחרדה שמאפיינת זוגות רבים שמתחתנים בגן אירועים, לכם אין את הבעיה, כמעט לכל אולמות האירועים יש רישיון עסק.
 
עוד דברים שלא תצטרכו להתמודד איתם באולם אירועים: ריסוס לפני החופה, רוחות חמות או קרות, לחות, טל שמכסה את כיסאות ושולחנות האורחים, הגבלה של מוסיקה עד שעה מסוימת, נסיעה ארוכה בשבילים חשוכים ועוד.
 
יש יוצאי דופן לכאן ולכן, חתונה באולם אירועים זולה יותר ואפשר להשאיר את הכסף ליום שאחרי, מצד שני גם לגני אירועים יתרונות רבים, בכל מקום אליו תלכו חשוב לבדוק מספר דברים, על כך תוכלו לקרוא במאמר מקומות לחתונה.
 
יש לכם עוד שאלות? רוצים לקבל מבצעים ומידע על אולמות חתונה? פורטל גן ואולם מציע לכם את כל האפשרויות והכול בהתאם לדרישותיכם.
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור