חתונה בגן אירועים?

איפה נתחתן? היתרונות לחתונה בגן אירועים
 
איפה תרצו להתחתן? אם היינו שואלים את השאלה הזאת לפני עשר שנים התשובה הייתה ברורה, האפשרויות היו מוגבלות, כולם התחתנו באולם האירועים סמוך למקום מגוריהם, כולם ידעו את המחיר והכול היה יותר פשוט, פשוט אבל יותר טוב? תלוי את מי שואלים.
 
במהלך השנים האחרונות תחום האירועים והחתונות עבר מהפכה של ממש, היום להתחתן זה כמו להרכיב מבצע צבאי, עשרות ספקים החלטות חשובות, לחצים, מריבות, הוצאה כספית עצומה ומרדף אחרי האירוע המושלם, לא תמיד זה חייב להיות ככה, רוצים לדעת איך עושים את זה אחרת? התקשרו אלינו וקבלו מידע ששווה זהב, ארגון חתונה בכיף.
 
ונחזור לשאלה היכן כדאי להתחתן, אחת האפשרויות הנפוצות ביותר היא חתונה בגן אירועים, עשרות גני אירועים פרוסים ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום, חלקם ממוקמים בטבע, סמוך לים וכמה בתוך הערים, ומצד שני, יש את אולמות האירועים שעברו גם שדרוג רציני בעקבות פריחת גני אירועים, במאמר הבא נסקור עברכם את היתרונות לחתונה בגן אירועים לעומת אולם אירועים.
 
בתחילת הדרך הדבר שעומד לנגד עיניכם הוא המחיר, לאחר שמתבררים לכם מספר האפשרויות, רוב הזוגות שכוחים את התקציב ומתחילים להשתולל, להתחתן בגן אירועים זה יקר יותר, לעיתים בפער של עשרות שקלים למנה, אבל זה בהחלט שווה.
 
גני אירועים מציעים את הדבר החשוב ביותר לכל המתחתנים- אווירה, כמעט כל גן אירועים נמצא במקומות מיוחדים, בטבע, בלב שדות, סמוך לחוף הים, הם מציעים לכם גינה גדולה וירוקה ואפשרות לערוך את כל החתונה תחת כיפת השמיים.
 
המיקום- רוב גני האירועים נמצאים במקומות מרוקחים, אין צורך להיכנס לפקקים של העיר ואין בעיית חניה, מצד שני לפעמים זה יותר מדי רחוק, הכול תלוי מהיכן מגיעים המוזמנים.
 
בפנים או בחוץ- בעבר רוב גני האירועים היו פתוחים רק בחודשי הקיץ, היום הדבר שונה לגמרי, לרוב גני האירועים יש גם גן מקורה, אפשר להתחתן גם בחורף, חלקם מציעים לכם את האפשרות בכל עונות השנה, תוכלו לערוך חופה תחת כיפת השמיים יחד עם קבלת הפנים ולאחר מכן להמשיך את האירוע בגן מקורה וממוזג.
 
הצבעים- אולמות רבים מציעים עיצוב מיושן ולא מעודכן, בגני האירועים אתם נהנים מצבעים רבים, צמיחה טרופית, עצי דקל גבוהים, מדשאות ירוקות ואת כל הפינוקים שמציע הטבע.
 
המים- רוב הזוגות הפונים אלינו לארגון חתונה מבקשים להתחתן במקום שבו יש מים, זה יכול להיות סמוך לים, מקום עם אגם או עם בריכה, רוב גני האירועים מציעים את האפשרות הזאת, חתונה בגשר מעל אגם או בריכה, במים שוחים דגים או מוטלים פרחים אדומים, אווירה צירויות שמוסיפה צבע לחתונה.
 
באולמות אירועים אתם מוגבלים לחלל מסוים, בגן אירועים אתם נהנים מהטבע במיטבו, אתם יכולים לשחק עם העיצוב, עם התאורה והכי חשוב- לשים פינות ישיבה אלטרנטיביות.
 
ולסיכום: יותר יקר אבל מקבלים יותר, בכל מקרה כדאי לכם לקרוא את המדריך שלנו לבחירת מקומות לחתונה.
 
יש לכם עוד שאלות? רוצים לדעת איך להתחתן בזול? צוות גן ואולם יעזור לכם  להרכיב אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור