חתונה בים הכי קרוב לחלום

אנחנו לא מחכים עד ההחלטה להינשא, גם לא להצעה הנישואין המרגשת, כולם חושבים כיצד תיראה החתונה הרבה לפני שזה מגיע, אנחנו רואים את זה בסרטים, אנחנו שומעים על כך בסיפורים וגם מרגישים את זה באירועים של אחרים, מה רובנו רוצים? חתונה מיוחדת על חוף הים.
 
אם התחלתם כבר לארגן את החתונה אז אתם ודאי יודעים שמדובר במשימה לא פשוטה, לארגן חתונה בים או חתונה בטבע, במקומות שאינם ערוכים לכך זה פרויקט מסובך יותר, איך בכל זאת אפשר לעשות את זה?
 
הדרך הפשוטה ביותר היא להיעזר באנשי מקצוע- חברות הפקת או מפיקים עצמאים, אם תנסו את זה לבד, תגלו לדעת שזה כמעט בלתי אפשרי, גם בעזרת חברות הפקה הדבר אינו פשוט כלל, יש מכשולים רבים שצריך לעבור בדרך לחתונה כזאת.
 
כידוע לכם חופי המדינה שייכים לציבור {כך לפחות זה רשום בחוק}, על מנת לערוך אירוע על חוף הים יש לקבל אישורים מתאימים מהמועצה המקומית בה נמצא החוף, לדאוג לאישורים נוספים מהמשטרה ולהתאים את המקום לאירוע גדול.
 
לפני שאתם יוצאים לדרך מומלץ להתייעץ עם מפיקים, קבעו פגישה אצל חברה אחת או שתיים, ספרו להם על החלום ובדקו כיצד הם יכולים להגשים לכם אותו, חשוב לבחור מפיקים מנוסים שערכו בעבר אירועי שטח, כאן מדובר בשתי חלומות, גם חתונה וגם חתונה על הים אתם לא רוצים לתת את המפתחות למישהו חסר ניסיון.
 
חשוב שתדעו מעט פרטים בטרם הפגישה עם חברת ההפקה, אתם לא היחידים שרוצים להתחתן בים, יש כמוך עוד זוגות רבים, כבר בתחילת הדרך רבים מוותרים על הרעיון בגלל הקשיים לארגן אירוע שכזה.
 
בחתונה בים לעומת מקום מסודר, עליכם לדאוג לשירותי קייטרינג, מטבח שטח, חשמל- לקייטרינג ושאר הספקים, תאורה, הגברה, משטח ריקודים, גישה לחוף על מנת לפרוק ציוד: כיסאות, שולחנות, פינות ישיבה וקבלת פנים, תיאום ספקים לפני האירוע ובעיקר- עלויות גבוהות, לא פשוט לערוך אירוע כזה, לכל הספקים מדובר בפרויקט לכן בדקו היטב את העלויות לפני.
 
מהי הדרך הפשוטה יותר? יש לכם עוד כמה אפשרויות להתחתן סמוך לים: אתם יכולים לחפש גן או אולם אירועים השוכנים ממש סמוך לחוף ים, ברוב המקומות לא תהיה לכם גישה לחוף אבל תיהנו מהנוף ותוכלו לערוך את החופה על החוף.
 
אפשרות נוספת להתחתן בקלות מבלי לוותר על החלום היא לערוך את החופה בים ולהמשיך לאולם או מקום אחר להמשך האירוע, אתם לא צריכים יותר מחופה פשוטה והמון מצב רוח, גם יותר פשוט וגם יותר זול.
 
יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ? פורטל גן ואולם מציע לכם את כל המרכיבים לארגן חתונה מוצלחת, לא מצאתם משהו שמתאים לכם? נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון, בשיחה אחת תקבלו את כל המידע הנדרש וגם, השירות הוא ללא תשלום.
 
גן או אולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור