חתונה קטנה משימה גדולה

חשבתם שזה פשוט? מסתבר שלא, ארגון חתונה קטנה יכול להיות קשה יותר מארגון חתונה של 500 מוזמנים...

לא פעם במהלך עבודתנו אנו נתקלים בלקוחות על סף ייאוש, הם פונים אלינו לאחר אין ספור ניסיונות למצוא מקום מתאים לחתונה קטנה, מסתבר שזה קשה, בעיקר כאשר פונים למקומות גדולים- גני אירועים או אולמות אירועים גדולים ופופולאריים.
 
מהם הקשיים הנפוצים שזוגות נתקלים בהם? מקומות גדולים, כאלה המכילים מעל 300 איש ומסרבים בנימוס לערוך חתונות של 100 ואפילו 200 אורחים, למה? הדבר לא משתלם להם כלכלית, הם מעדיפים לערוך חתונות גדולות ולהרוויח יותר. ההוצאות הם אותם הוצאות כמעט וההכנסות נמוכות בהרבה.

איך בכל מוצאים מקום לחתונה קטנה? הדבר הראשון, הוא להיכנס לקטגוריה חתונה קטנה באתר שלנו- גן או אולם ותוכלו למצוא מגוון גדול של מבצעים, לא מצאתם משהו מתאים? תתקשרו אלינו ונתאים לכם את המקומות הטובים ביותר לחתונה.

לפניכם עומדות מספר אפשריות נוספות לערוך חתונה קטנה:
חפשו מראש מקום קטן: גן נחמד, מסעדה, אולם אירועים המתאים למספר המוזמנים וגם בית מלון, מקומות אשר מתמחים באירועים קטנים יספקו לכם את כל השירותים בדיוק כמו בכל מקום אחר, תפריט עשיר, שירותי הגברה ותאורה, חניה, עיצוב מרשים ועוד.
 
חפשו מקום אינטימי, לא גדול מדי ומצד שני לא קטן מדי, האווירה מאוד חשובה באירועים כאלה, אתם לא רוצים חתונה בחלל גדול שתיראה כמו אירוע שחסרים בו אנשים וגם לא אירוע צפוף מדי שגם עם מאה אורחים זה יראה עמוס מדי, קצת סבלנות יש המון מקומות כאלה בארץ.
 
בכל מקום שאליו את מגיעים אנו ממליצים לכם לבדוק מספר דברים חשובים, את השאלות החשובות תוכלו לקרוא גם במאמר מקומות לחתונה, כדאי לדעת עוד כמה דברים שמדובר בחתונה קטנה למשל:
 
רוב המקומות נמצאים בתוך העיר, לכן יש בעיה של חניה מסודרת, במיוחד בתל אביב, תבדקו את האפשרות לשכור חניון קרוב, לרוב המקומות יש הסדרים עם חניונים כאלה.
 
איפה רוקדים? האם יהיה אפשר למקם את כל האורחים סביב שולחנות וגם לרקוד? אם אתם לא בטוחים בקרו במקום בזמן שמתקיים בו אירוע מספר מוזמנים זהה לשלכם.
 
ואיפה מתחתנים? אתם לא רוצים חתונה בין השולחנות, בדקו היכן ניתן למקם את החופה.
 
מסעדות אירועים המתאימות לחתונה עובדות רק באירועים, לבתי מלון יש אולמות קטנים המתאימים לחתונות אינטימיות, גם אולמות אירועים קטנים, מה שנקרא אולמי בוטיק, כולם ברמה גבוהה, רק דבר אחד שונה, מספר המוזמנים שהם יכולים להכיל, לכן, חפשו ישר מקומות כאלה, אין טעם לבזבז את זמנכם במקומות גדולים.
 
הכי חשוב לבקר במקום בזמן אירוע, נסו לעשות זאת בלי להתבלט יותר מדי, גם אתם לא תשמחו שבחתונה שלכם יגיעו זוגות לראות את המקום, ובכל זאת, נסו להתרשם מהאווירה במקום בזמן האירוע, מצוות המלצרים, הניקיון, הסאונד והתאורה, בקשו להגיע לחתונה עם מספר מוזמנים זהה לשלכם וכך תוכלו לראות האם המקום קטן מדי או גדול מדי.
 
לסיכום: אל תלחצו, לנו בפורטל גן ואולם יש עבורכם מגוון גדול של מקומות מיוחדים לחתונה קטנה, נשמח לעזור לכם בכל עת.
 
גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור