קייטרינג לחתונה איך עושים את זה נכון?

אם אתם כאן כנראה שהלכת על הדרך הקשה יותר, רוב הזוגות בוחרים לקחת מקום לחתונה המציע שירותי קייטרינג, לאלה שבוחרים שלא, יש קצת יותר עבודה.
 
אם החלטתם להתחתן בטבע או בים, בכל מקום אחר בו אין קייטרינג קבוע, או ששכרתם מקום עם מספר קייטרינגים מומלצים, יש כמה דברים שיכולים לסייע לכם לבחור את הקייטרינג הנכון, אם אתם רוצים המלצות על שירותי קייטרינג, אנחנו בפורטל גן ואולם נשמח להמליץ לכם על קייטרינגים מובלים במחירים נהדרים.
 
כמו בבחירת כל ספק אחד כך גם בשירותי קייטרינג, חשוב שתרגישו נוח עם בעלי הקייטרינג, להרגיש שהם נחמדים, מעניקים שירות טוב ומשדרים אמינות, אם אתם לא מרגישים כך חפשו קייטרינג אחר.
 
לאחר ההתרשמות בדקו האם הקייטרינג מתאים לסגנון החתונה, למשל: אם אתם צריכים קייטרינג בשרי או חלבי, כשר עם תעודה רגילה או קייטרינג גלאט, אוכל גורמה או אוכל עממי, התאימו את האוכל לאורחים, גם אם אתם אוהבי סגנון מסוים של מאכלים אל תשכחו שהזמנתם עוד מאות אורחים והם אלו שצריכים ליהנות מהאוכל.
 
בצעו טעימות, בדרך כלל נהוג לצרף את ההורים, הם מכירים היטב את טעמם של המשפחות, אל תיקחו אתכם יותר מדי "יועצים" ההורים מספיקים בהחלט וחשוב להתחשב בטעמם, אם מנות מסוימות לא נראות לכם אבל כל השאר כן, בקשו לערוך טעימות שוב, חשוב שתרגישו בטוחים בבחירה.
 
אישורים ורישיונות, בקשו לדעת וגם לראות אישור ממשרד הבריאות, תעודת ביטוח ותעודת כשרות, אין מקום לאי נעימויות אתם צריכים להרגיש נוח עם ההחלטה.
 
תיאום ספקים, במקרה של אירועים בשטח או במקומות לא מסודרים, בקשו מהקייטרינג שיגיע למקום כחודש לפני האירוע, שיבדוק את השטח, דרכי הגישה, מיקום השולחנות, המטבח ועוד, תכננו יחד כיצד תיראה החתונה, מומלץ להביא לפגישה גם את שאר נותני השירות על מנת שבין כולם יהיה תיאום.
 
שאלו את השאלות הבאות?
מי אחראי לספק את הציוד הנלווה? שולחנות כסאות?
במידה ויש צורך, מי מספק הצללה?
האם הקייטרינג מספק בר? במידה וכן מה הוא כולל?
מהי כמות המלצרים על כל שולחן? במקרה של מזנונים, כמה מזנונים יהיו?
האם הקייטרינג מספק תאורה? גרנרטור?
מי אחראי על הניקיון לאחר האירוע?
כמה מנות רזרבה ניתן להזמין?
אם יהיה צורך במספר מנות גלאט?
 
במקרה של חתונה בשטח דאגו לדברים הבאים:
שירותים ניידים {שיספיקו לכמות האורחים}.
תאורה והגברה לריקודים.
שירותי ניקיון.
חניה מסודרת והכוונה.
כספת.
רחבת ריקודים {לא כיף לרקוד על חול}.
נקודות חשמל לדי ג'י, קייטרינג, צלמים, שירותים ושאר נותני השירות.
 
כמה זה עולה?
מהו המחיר?
כולל מע"מ?
מהם תנאי התשלום? בשום פנים ואופן אל תשלמו יותר מ 30% מערך האירוע!
 
מחפשים שירותי קייטרינג? נשמח לסייע לכם,פורטל גן ואולם מספק לכם את כל המרכיבים לארגן אירוע נכון ובתקציב שפוי.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור