חתונה ברגע האחרון?

רוצים להתחתן ברגע האחרון? מה צריך לדעת על חתונה בדקה התשעים? הנה כמה דברים חשובים:
 
לפני המדריך הקצר נספר לכם שבכל רגע תוכלו לפנות לצוות האתר ולקבל את כל המידע הדרוש לארגון חתונה, גם ברגע האחרון וגם בעוד שנה - בכל תאריך שתרצו, לנו יש ניסיון של עשרים שנים בארגון אירועים וחתונות ונשמח להעמיד לרשותכם את כל המידע הדרוש.
 
חתונה כמו חתונה היא פרויקט, לא משנה מתי תתחילו לארגן אותה, מדובר במשימה לא פשוטה בכלל אבל אפשר לעשות את זה בכיף, הכול תלוי בכם.
 
אם אתם רוצים לארגן חתונה של הדקה התשעים חשוב שתדעו שלא תמיד המחיר הוא טוב יותר, יש מקומות שלא יסכימו לעשות אירוע במחיר נמוך משמעותית מהמחיר הרשמי, הסיבה די ברורה, כמה ימים לפני האירוע שלכם וכמה ימים אחרי, מתחתנים במקום עוד זוגות רבים, הם יכעסו נורא לדעת שאתם קיבלתם מחיר זול בהרבה ממה שהם קיבלו.
 
סיבה נוסת היא המוניטין של המקום, אתם מתחתנים אבל אתם לא לבד, גם בעלי המקום יודעים שכמו כל אזרח הגון גם אתם עלולים לספר לכולם על הדיל המיוחד שקיבלתם, במקרה כזה המקום ששמר תמיד על מוניטין גבוה בעקבות המחירים היקרים, מאבד מעט מיוקרתו.
 
אבל זה לא כך בכל מקום, אפשר למצוא מחירים נהדרים חודש לפני תאריך האירוע, לשם כך תאלצו להיות גמישים, לבחור כל יום פנוי שיש, בדרך כלל ימי ראשון ושני וגם למצוא ספקים אחרים שפנויים לתאריכים אלה.
 
שירותי מוסיקה, צילום, עיצוב ואטרקציות, כל אלו ישמחו להעניק לכם מחיר מיוחד לדקה התשעים.
 
חפשו בסבלנות, זה נשמע די מצחיק להגיד את המילה סבלנות לזוגות שרוצים לארגן חתונה מהירה אבל עדיף להתעכב אותו מספר ימים מאשר לארגן ערב יקר ולא מוצלח.
 
כאשר אתם מגיעים למקום מסוים קחו את כל הנאמר בפגישה עם איש המכירות בעירבון מוגבל, אם יגידו לכם שאתם חייבים להחליט היום או מחר אל תיכנסו ללחץ, הכול משחקי שיווק, אין הרבה זוגות אשר מתכננים חתונה רגע האחרון ובדיוק באותו תאריך, קחו את הזמן וקבלו החלטה בלי לחץ.
 
אל תוותרו על שום דבר, בחרו את התפריט הטוב ביותר ואת ספקי השירות המשלמים- הטובים ביותר, זה בהחלט אפשרי לארגן חתונה תוך חודש או פחות, אפשר וצריך לעשות את זה נכון, בדקו את כל הפרטים הקטנים, רשמו הכול בחוזה מסודר ואל תשלמו את כל עלות האירוע לפני!
 
יש לכם שאלות נוספות? צריכים עזרה בארגון חתונה מהירה? התקשרו אלינו ועוד היום תוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר לארגון החתונה.
 
צוות פורטל גן ואולם- המקום בו מרכיבים אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור