המדריך לארגון חתונה זולה חלק א

זה היה רומנטי ומרגש, הוא כרע ברך והציע לך נישואין, אמרת כן, סיפרתם להורים והחלטתם על מועד לחתונה, אנו בפורטל גן ואולם מאחלים לכם מזל טוב!
 
מה עכשיו? התחלתם לארגן את החתונה וגילתם שמדובר בעסק לא זול בכלל, כל כך הרבה אפשרויות, מאות ספקים, מאות מחירים, אלפי אתרים, והכול כל כך יקר... זה לא חייב להיות כך!
 
חתונה אפשר לארגן גם בכיף, צריכים עזרה? לנו יש את הניסיון ונשמח להעניק לכם את כל המידע הדרוש לארגן חתונה במחיר משתלם, בנוסף בפורטל גן ואולם הכנו עבורכם עשרה טיפים איך לארגן חתונה זולה ואיכותית!
 
הטיפ הראשון: המקום
כולם אוהבים להתחתן בקיץ, לא רק קיץ אלא גם ביום חמישי, ולא רק יום חמישי גם בגן אירועים, כמה זה עולה? הרבה. מה אתם יכולים לעשות? להתחתן בחורף, חודשי החורף זולים משמעותית מהקיץ, החל מנובמבר ועד פברואר, תוכלו לקבל מחירים זולים במקומות איכותיים.
 
הטיפ השני: היום
יום חמישי הוא היום המועדף על זוגות רבים, אתם יכולים להתחתן בתחילת השבוע ולחסוך עוד סכום כסף משמעותי, לא רק במקום שתבחרו, גם שאר נותני השירות יעניקו לכם מחיר משתלם במיוחד בימי ראשון או שני.
 
הטיפ השלישי- חתונה קטנה
חתונות קטנות תמיד מכסות את העלות, המתנות שתקבלו יעלו על ההוצאות, המחירים זולים יותר, האווירה אינטימית יותר וגם אין צורך להזמין את כל השכנים והחברים של ההורים מהעבודה. הכול נכון אם תבחרו מקום שמתאים לחתונה קטנה, אם תבחרו מקום גדול, תאלצו לשלם יותר.
 
הטיפ השלישי: חתונה גדולה
מה נחשב לחתונה גדולה? מעל 500 מוזמנים, המחיר? זול בצורה משמעותית לעומת חתונה של 300 אורחים, ברוב המקומות תקבלו הנחה גדולה, כולם אוהבים אירועים גדולים, העלויות של המקומות כמעט קבועות וההכנסות מאירוע כזה הם גדולות במיוחד, כך אתם תיהנו ממחיר משתלם.
 
הטיפי הרביעי: התאריך
יש תאריכים יקרים במיוחד, למשל, אם תרצו להתחתן בתאריך 10.10.2010 תאלצו להיפרד מסכום יקר, גם חתונות בתחילת השנה האזרחית או ערב פורים וסמוך או בין החגים יעלו לכם יותר מכל ערב אחר, נסו להימנע מהתאריכים אלו.
 
הטיפ החמישי: חתונה ברגע האחרון
אתם ספונטאניים? יש סיבות שהביאו אתכם לחגוג מוקדם מרגיל? חתונת בזק יכולה להיות זולה במיוחד, אבל רגע, לא בכל מקום, יש מקומות שמעדיפים לא לעבוד מאשר לעשות מחירי "רצפה", מחיר כזה יכול לפגוע בתדמית של המקום. אבל, ברוב המקומות ישמחו להעניק לכם את כל הפינוקים במחירים זולים, לא רק אולמות וגנים, גם שאר נותני השירות.
 
הטיפ החמישי: חתונה צנועה
אתם לא חייבים לעשות את זה גדול וזוהר, יש עוד כמה אפשרויות, למשל, אם יש לאחד ההורים או בני המשפחה בית גדול, תוכלו לערוך את החתונה בבית, קייטרינג, צלם ותקליטן ואתם מסודרים, אל תשכחו להזמין את השכנים, כך המוסיקה לא תפריע להם, בנוסף כולם יודעים איך להגיע, חתונה נהדרת במחיר זול.
 
לארגון חתונה זולה חלק ב' לחצו כאן

גן ואולם- מרכיבים לכם חתונה זולה ומשתלמת.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור