רעיונות לחתונה להיכנס לחופה

עד היום הייתם בעשרות חתונות, אתם יכולים לצאת מנקודת הנחה שגם האורחים שלכם היו מוזמנים לעשרות ואפילו מאות אירועים במהלך חייהם, אתם רוצים משהו מקורי, משהו מיוחד שכולם ידבר עליו? אתם לא לבד, רוב הזוגות רוצים משהו מיוחד שכולם יזכרו.
 
הדבר החשוב ביותר להצלחת חתונה הוא לארגן את הכול נכון, לשים לב לפרטים הקטנים, לדאוג שהאוכל יתאים לכל האורחים, שהמוסיקה תתאים לכל העדות ושלכולם יהיה קל ונוח להגיע, אבל חסר משהו, משהו מיוחד, בפורטל גן ואולם הכנו עבורכם מגוון קצר של רעיונות מיוחדים לכניסה לחופה.

בואו לקבל המלצות משתלמות על אטרקציות וגימיקים לחתונה- לפרטים לחצו כאן.
 
כולם עושים את זה בצורה השבלונית, הדי ג'י מכריז "קבלו את החתן והכלה" נעימה יפה או שיר מרגש, שותים את היין "אם אשכח ירושלים..." והולכים לעשות שמח! אז הנה עוד כמה דרכים להיכנס לחופה:
 
עוד משפט לפני, אתם יכולים לעשות כניסה מיוחדת ופשוטה, כניסה מטורפת וגדולה, הכול תלוי במקום, ביצירתיות שלכם ובהשקעה הכספית.
 
לחתן האמיץ
קח פלייבק של שיר שהיא נורא אוהבת, הקלט את עצמך שר באולפן מקצועי ותפתיע אותה. ברגע שהתקליטן יזמין אתכם לחופה השיר יתנגן ברקע. אתה יותר אמיץ מזה? תשיר את זה לייב! בקש ממנה שתיכנס לבד ואתה תעמוד סמוך לחופה ותשיר לה!
 
האביר על הסוס...
כמו באגדות, ברגע הכניסה לחופה, גם את וגם אתה, תדהרו לחופה עם סוסים לבנים! כמובן שאתם צריכים להתחתן במקום מתאים... לא פשוט אבל שווה כל רגע, אף אחד לא ישכח את החתונה שלכם!
 
מצווה להיות שמח!
כולם נכנסים עם שיר מרגש, כולם רוצים לגרום לאורחים להזיל דמעה, כמו שכתבנו בהתחלה, המוזמנים שלכם היו כבר בעשרות חתונות, למה שלא תפתיעו אותם ותיכנסו לחופה עם שיר שמח? שיר צוהל, שניכם בריצה קלילה על רקע מחיאות הכפיים? זאת חתונה צריך לשמוח לא?
 
חייך אכלת אותה!
אם אתם ממש אוהבים להתלוצץ, ברגע הכניסה לחופה שברקע מתנגן השיר המרגש, יופיעו לחופה חתן וכלה, רק שהתחתן וכלה לא יהיו אתם! כן, שכרו זוג אחר שיעשו בשבילכם את המתיחה, תדמיינו את הפרצופים של כל המוזמנים כאשר הם יראו חתן וכלה שהם לא מכירים...
 
בריקודים
אם יכולים להיכנס בכמה סגנונות נוספים למשל, בליווי של מתופפים, ליווי של רקדניות! כנריות, נבל , חצוצרות ועוד. הבנתם את המסר, משהו שעושה רעש ושמח.
 
עוד כמה רעיונות לחתונה
אפשר לחלק לכל האורחים בועות, בזמן שאתם נכנסים כולם יפריחו בועות סבון, אפשר גם עם זיקוקין, מה דעתכם להפריח יונים? ומה עם פרפרים לבנים? ואפשר גם להפריח לשמיים מאות בלונים בזמן שאתם צועדים אל עבר החופה.
 
לסיכום: יש המון רעיונות והצעות, הכי חשוב שתיכנסו עם חיוך, השאר יהיה מושלם, אנו מאחלים לכם המון הצלחה.
 
פורטל גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח!
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור