ארגון שבת חתן וכלה

חשבתם שהעבודה נגמרה? המקום מוכן, בחרתם את המנות הטובות ביותר, את השירים השמחים ביותר, הבגדים ושאר הגימיקים, נשאר לכם רק להגיע וליהנות? רגע, נשאר לכם עוד דבר אחד קטן, לארגן שבת חתן!
 
אל תיבהלו זה לא כל כך מסובך, בטח שלא אחרי ארגון החתונה, הכול תלוי בסגנון ובכמות המוזמנים שלכם, בפורטל גן ואולם, מדריך החתונות המוביל בארץ, הכנו עבורכם טיפים שימושים לארגן שבת חתן.
 
מי בא? הכינו רשימה של מוזמנים, יחד עם ההורים בדקו כמה אנשים אתם רוצים להזמין, אתם יכולים להזמין מספר אורחים לכל השבת ואורחים נוספים רק לארוחת הצהריים ביום שבת, אם אתם או בני המשפחה שומרי שבת, תצטרכו לדאוג לכולם לסידורי לינה.
 
איפה חוגגים? נהוג לקיים את שבת החתן אצל הורי החתן, אבל לא תמיד זה כך, הכול תלוי במצב המשפחתי, אפשרות נוספת היא להזמין את כל בני המשפחה לבית מלון, זה יותר יקר אבל פחות כאב ראש, במיוחד להורים.
 
שבת חתן בבית מלון
אם אתם רוצים לחגוג שבת חתן בבית מלון, בדקו כמה חדרים אתם צריכים להזמין, להורים עם ילדים דאגו למיטת תינוק/ ילד בחדרים, אם יש מספר רווקים או רווקות אפשר לשכן אותם באותו החדר {בנים לבד ובנות לבד כמובן}.
 
האוכל, בבית מלון תוכלו לקבל ארוחות מוכנות שבושלו טרם כניסת השבת, בכל בית מלון יש בית כנסת, את הארוחות תוכלו לאכול בחדר פרטי במידה ויש או בחדר האוכל של המלון שבאמצע תהיה חציצה.
 
במידה ויש לכם מוזמנים רבים הכינו לו"ז מסודר, חלקו אותם לכל האורחים וכך כולם ידעו מתי להגיע לתפילה ולארוחה, נסו למצוא גם מספר משחקים להעביר את השבת, אפשר לערוך חידונים, משחקי שירה ועוד, במידה ויש לכם ילדים רבים, מצאו גם להם תעסוקה.
 
שבת חתן בבית
במידה והחלטתם לחגוג בבית, מומלץ לדאוג ללינה לכל האורחים, בדקו כמה אנשים מגיעים, כמה ילדים, את הילדים אפשר לשים לישון בחדר אחד, אפשר לבקש מבני המשפחה או השכנים להביא מזרונים ולפרוש בשאר חלקי הבית, נשמע קצת מפוזר אבל תחושת האינטימיות עושה כיף.
 
אירוע בבית מצריך טרחה רבה, דאגו לבשל אוכל מספיק לכולם, אפשר לבקש מהאורחים להביא כמה בישולים משלהם, וגם יש לדאוג לשולחנות וכיסאות לארוחת שישי ויום שבת. אפשרות נוספת היא להזמין קייטרינג, פחות עבודה ומעט כסף.
 
וגם, דאגו שבבית הכנסת יהיה מספיק מקום לכולם, הודיעו על כך מראש.
 
הודיעו לכל השכנים על האירוע, התנצלו מראש, יתכן שהרוחב יהיה פקוק, שהילדים יעשו רעש והאירוע יגרום לאי נוחות לחלקם, אגב, כדאי להזמין גם אותם, הם ירגישו טוב ולא יתלוננו.
 
ומה עכשיו? נשאר לכם לצאת לירח דבש, מזל טוב!

פורטל גן ואולם- מרכיבים לכם אירועים מוצלחים.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור