מזכרות לחתונה רעיונות

כל חתונה היא מיוחדת בדרכה, מה שעושה את האירוע זה אתם, הזוגות המתחתנים. לא משנה מה תעשו ואיך, עם תגיעו רגועים ועם מצב רוח טוב יש לכם חתונה מיוחדת.

ואיך בכל זאת תוסיפו עוד כמה דברים מתוקים לחתונה? תוכלו לעיין במדריך החתונות שלנו באתר ולמצוא מגוון גדול של רעיונות לחתונה, גימיקים ועוד אטרקציות לחתונה מוצלחת, הפעם החלטנו להציע לכם עשרה רעיונות למזכרות קטנות לחתונה, דברים מתוקים שהאורחים יוכלו לקחת איתם כמזכרת מהאירוע שלכם:
 
מגנטים, מדובר בטרנד שתופס תאוצה, אתם יכולים להדפיס את התמונה שלכם עם הקדשה על מגנט ולחלק לאורחים, אפשרות נוספת היא להזמין חברה שמצלמת באירוע את האורחים באירוע ומדפיסה את המגנטים במקום.
 
מחזיק מפתחות, עם הקדשה וגם עם תמונה, כאן האפשרויות רבות: חמסות, ספרי תהילים, פנסים, תפילת הדרך ועוד גימיקים קטנים ונחמדים.
 
פרחים, אפשר לעשות המון דברים עם פרחים, סידורים קטנים לקחת הביתה, פרח עם הקדשה במגוון צבעים, פרחים ממתקים ועוד.
 
שיר, תוכלו להקליט שיר שבו שניכם מוצאים החוצה את הכישרון המוסיקלי שלכם, להדפיס על דיסקים עם תמונה והקדשה שלכם וכל אורח יצא עם שיר לשמוע בדרך ומזכרת נהדרת.
 
בלון, בזמן האירוע ברגע שכולם אוכלים ונהנים- על כל הרכבים של המוזמנים יתלה בלון עם תאריך החתונה ותודה:"תודה שהשתתפתם באירוע שלנו". הפתעה נעימה ומיוחדת.
 
קריקטורה, קריקטוריסט שמגיע לחתונה לבוש כמו צייר מהמאה ה 19, מצייר את כל המוזמנים ונותן להם את הקריקטורה עם הקדשה ותאריך החתונה שלכם.
 
מתוקים, סוכריות, שוקולדים ועוד, אפשר לארוז באריזה יפה, לסדר על שיפוד ולצרף ברכה וגם להדפיס מטבעות שוקולד עם הקדשה.
 
נרות, תוכלו להזמין נרות בצורות וצבעים שונים, על כל נר אפשר לכתוב הקדשה קצרה ואת תאריך החתונה.
 
תמונות, תוכלו להכין תמונה קטנה ומצחיקה של שניכם, בלבוש מהמאה ה 19 או בתור דמויות תנכיות, צרפו ברכה והקדשה וחלקו לכולם בכניסה.
 
ועוד כמה דברים שתמיד טוב לקבל: תפילת הדרך, סידור לשבת, כיפות, נרות מעוצבים לשבת, פמוטים יפים עם הקדשה ועוד.
 
אנו מאחלים לכם חתונה מיוחדת ומוצלחת.
 
פורטל גן ואולם- המקום בו תקבלו את כל הרעיונות להרכיב אירוע בלתי נשכח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור