איך בוחרים מסעדה לחתונה

הדבר הראשון שעולה לכולם בראש עם שמיעת המילה חתונה הוא: רעש, המולה, גן או אולם, די ג'י, חודשים של ארגון וגם המון שמח, יש כאלה שאוהבים את זה ויש כאלה שלא, אפשר לעשות את זה קצת שונה, למשל- חתונה במסעדה.
 
מי שרוצה לארגן חתונה קטנה יתקשה למצוא מקומות טובים בקלות, למרות שאירועים קטנים הולכים ותופסים תאוצה עדיין המבחר קטן יותר לעומת אירועים גדולים. איך בכל זאת תמצאו מקום כזה? בפורטל גן ואולם תוכלו למצוא המלצות ומבצעים על מסעדות אירועים בכל הארץ, בנוסף הכנו עבורכם מדריך קצר לבחירת מסעדת אירועים לחתונה.
 
אווירה אינטימית היא אחד היתרונות שחתונה קטנה מציעה, מעט אנשים, רק הקרובים אליכם, אתם יכולים לשוחח עם כולם ולהודות להם, לאכול מעט ואפילו לעשות מסיבת ריקודים אם אתם רוצים, אבל יש כמה דברים שעליכם לדעת לפני.
 
לא קל למצוא מקום מתאים, באירועים קטנים יש פחות מקומות ופחות אפשרויות, למשל: ריקודים, חניה, תפריט מצומצם, צפיפות ועוד, לפניכם רשימת דברים חשובים שעליכם לבדוק כאשר הגעת למסעדת אירועים:
 
כמה מקום- היזהרו ממקומות צפופים, המסעדה מכילה 120 איש? יכול להיות שגם 110 אורחים זה צפוף מדי, הכי מומלץ זה להגיע למקום בזמן אירוע עם מספר מוזמנים זהה לשלכם ולהתרשם כיצד מתנהל האירוע.
 
חדר חתן כלה- כדאי לבדוק האם קיים חדר קטן שבו תוכלו להחליף בגדים, להתרענן ולנוח מעט לפני ובמהלך האירוע.
 
החנייה- רוב מסעדות האירועים נמצאות בתוך הערים, בעיית החנייה היא נפוצה מאוד לכן יש לדאוג שבקרבת מקום קיים חניון שעובד עם המקום ותוכלו לשכור אותו במחיר זול.
 
כשרות- דאגו לתעודת כשרות, במידה ויש אורחים אשר מקפידים על מנות גלאט, בדקו שהמקום יכול להכין לכם מספר מנות כאלה.
 
החופה- בדקו האם במקום קיימת חופה, האם יש מקום מתאים למקם אותה? והאם יש מקום לאורחים לשבת מסביב?
 
מוסיקה- אתם יכולים לשכור תקליטן או לנגן רק מוסיקת רקע, בכל מקרה כדאי לבדוק עם המקומות האם קיימת מערכת הגברה ותאורה, במידה ואתם רוצים רק מוסיקת רקע ואתם רוצים לחסוך את עלויות התקליטן, בדקו האם המקום יכול לנגן מוסיקה כזאת.
 
הריקודים- גם אם אינכם מעוניינים לרקוד בדקו שהאפשרות קיימת, אתם לא יודעים איך יתפתח הערב ויכול להיות שהחברים יגיעו במצב רוח ממש טוב.
 
השירותים- בדקו את ניקיונם, אם אתם מבקרים במקום בזמן אירוע, בדקו שהם נשארים נקיים גם במהלכו.
 
יש לכם עוד שאלות? צוות הפורטל ישמח לעזור לכם בכל שאלה, לנו יש עבורכם מגוון גדול של מקומות הפזורים בכל הארץ, מסעדות אירועים קטנות, אולמות אירועים ועוד.
 
גן ואולם- המקום בו מרכיבים אירועים מיוחדים.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור