משחקים למסיבת רווקות

רגע לפני שאת נכנסת לחופה יש לך עוד דבר אחד קטן וחשוב לארגן, מסיבת רווקות!
 
יש המון סוגים של מסיבת רווקות, מסיבה רועשת, מסיבה במקומות מיוחדים וגם מסיבות שקטות ואינטימיות, איפה שלא תבחרו לחגוג, בפורטל גן ואולם הכנו עבורכן מגוון גדול של משחקים למסיבת רווקות מוצלחת.
 
מספר המלצות על משחק למסיבת רווקות:

החבילה-  משחק מומלץ להכרות מוקדמת בין המשתתפות במסיבת הרווקות, במשחק החבילה שוברים את הקרח בין המשתתפות ותחילים ערב מהנה, לוקחים חבילה ועוטפים אותה בדפים עם משפטים כמו "לבחורה הכי גובהה בחדר" "למי שעשתה את זה במקום הכי מוזר..." וכו', כל פעם תולשים עוד דף מהחבילה ומי שהתיאור של הדף הכי מתאים לה מקבלת את החבילה והאחרונה זוכה בהפתעה שיש בתוך החבילה, נסו לשלב משפטים מצחיקים כמו "למי שיש כפות רגלים הכי גדולות" זה מאוד משעשע שכל הבנות יתחילו למדוד את אורך כפות הרגלים...
 
למשש-  מכינים מראש מספר חפצים מצחיקים וקטנים, שמים בתוך סלסלה מכוסה בבד. מסדרים את כל הבנות במעגל, פורסים מפה גדולה וכל אחת מהבנות מחזיקה את המפה ביד שמאל. מנהלת המשחק מעבירה בכל פעם חפץ אחר וכל אורחת לוקחת את החפץ בידה השנייה.
 
הבחורה צריכה למשש את החפץ, לנחש מהו, אבל לא להגיד מה זה ורק להעביר אותו לבאה אחריה. אפשר להשתולל חופשי, על כל מה שבא לכן: מלפפון, אגס ואפילו עגבניות, צעצועים ועוד דברים מוזרים, ועד לחפצים הקשורים לחתונה או לסקס, כיד הדמיון הטובה עליכן - בתנאי שזה לא יפגע באף אחת.
 
צוחקים-  משחק נוסף ומהנה הוא משחק הצחוק, הבנות מתחלקות לשתי קבוצות ובוחרים בת אחת שתנהל את המשחק, הכינו מראש מספר פתקים עם "עונשים" מצחיקים כמו: לרקוד ריקוד מצחיק ומביך, לשיר שיר בקול של דמות ידועה, לעשות חיקוי של חיות ועוד.

מנהלת המשחק תראה בכל פעם לאחת משתי הקבוצות את ידה. אם היא עושה אגרוף, כולן צריכות ליילל ולבכות. אם היא עושה כף יד פתוחה, כולן צריכות לצחוק בקול חזק. מי שתתבלבל, לוקחת פתק עם עונש ובסוף המשחק, כל אחת צריכה לתת את העונש שלה. אין לכן מושג איזה צחוקים יהיו שם... אגב, מותר לכולם להחליף פתקים, זה יותר משעשע.
 
קורדינציה-  השתדלו לא להתפקע מצחוק בזמן המשחק! קחו פרי או ירק: בננה לימון או קלמנטינה, עכשיו צריך להעביר הפרי בין המשתתפות, איך תעשו את זה? יש להחזיק את התפוח בין הסנטר לצוואר ובלי ידיים בכלל! הקבוצה הזוכה מקבלת פרס והמפסידה... נענשת.
 
רוקדים- קחו מקל ארוך ושימו את שתי הקצוות שלו בין כיסאות או אפילו ששתי בנות יחזיקו בו, אל המקל קשרו בחוט כמה מאכלים, פרוסת עוגה או פרי או מה שנראה לכן מצחיק, בוחרים נציגה מכל קבוצה והיא צריכה לאכול את המאכלים ללא ידיים רק בעזרת הפה!
 
פנטומימה- מחלקים את הבנות לשתי קבוצות ובחורים משפט מסוים, בוחרים נציגה מכל קבוצה והיא צריכה להמחיש בפנטומימה וללא מילים לחברי הקבוצה שלה את המפשט שנבחר, הקבוצה שמנחשת את מספר המשפטים הגדול ביותר היא המנצחת ועל המפסידות יש להטיל עונש... נסו לחשוב על משפטים מצחיקים או מאכלים משעשעים כמו בננה וכו'.
 
שרים-  תחרות קריוקי בין כל המשתתפות אבל, אתן לא בוחרות את השירים! כל אחת בוחרת שיר מצחיק עבור מישהי אחת, כך תבטיחו המון זיופים ובעיקר המון צחוקים.
 
צוות האתר מאחל לכן מסיבה מהנה.
 
פורטל גן ואולם – מרכיבים לכם מסיבת רווקות בלתי נשכחת.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור