איך בוחרים צלמים לחתונה

חייכו אתם מתחתנים איך לבחור צלמים לחתונה?
 
לקבלת הצעות מחיר משתלמות לחתונה לחצו כאן.

הדרך לחתונה מלאה בהחלטות חשובות, איך לבחור את אוכל המתאים, המקום, המוסיקה, השמלה המושלמת, את מי להזמין וכמה זה באמת יעלה לנו? נשמע קשה? אם עושים זאת נכון, זה יכול להיות גם כיף גדול!
 
אחת הנשואים החשובים בכל חתונה ואירוע הוא שירותי הצילום, תמונות הם זיכרון, גם סרט הוידיאו, הרגעים החשובים, האורחים השמחים, הסצנות המצחיקות והמרגשות, כולם רוצים תיעוד מהאירוע אבל שיהיה תיעוד מוצלח.
 
איך עושים את זה? בוחרים צלמים מקצועיים ובעלי ניסיון, לא מומלץ לחסוך בשירותי צילום, את האוכל והבגדים כולם ישכחו מיד אחרי החתונה, את התמונות והוידיאו ממש לא, בפורטל גן ואולם, המדריך הגדול בארץ לחתונות, הכנו עבורכם מדריך קצר לבחירת צלמים לחתונה.
 
כימיה אישית
התהליך עם הצלמים הוא הארוך ביותר מכל נותני השירות, אתם נפגשים איתם לפני החתונה, הם מלווים אתכם לכל אורך היום החשוב, מסלון הכלות דרך צילומי החוץ ועד סיום האירוע, לאחר מכן עליכם לבחור תמונות לאלבום המעוצב, לקבל את כל החמור המודפס ואת סרטי הוידיאו העורכים, לשנות ולעשות תיקונים, לפעמים זה לוקח חודשים, לכן חשוב שתבחרו צלם שתרגישו איתו בנוח ותשהיה ביניכם כימיה טובה
 
הניסיון
לא כל יום אתם מתחתנים, אל תרגישו לא בנוח לבקש לראות דוגמאות וכמה שיותר, אלבומים מעוצבים ודיגיטאליים, אלבומי הורים, סרטי וידאו ערוכים ועוד, יש לכם ספקות? בקשו לקחת אתכם דיסק עם תקצירים מחתונות ותוכלו לצפות בנחת בבית.
 
השירות
כאן עליכם לזכור דבר פשוט: אתם המתחתנים ואתם צריכים להיות מחוזרים! אם קבעתם פגישה עם צלם והוא מאחר, מזמין עוד זוגות לאותה שעה או מתנהג אליכם לא בנימוס, חפשו צלם אחר. השירות הוא חלק בלתי נפרד מהאיכות.
 
הפרטים
דאגו שכל הפרטים יהיו מסוכמים בחוזה מסודר, כמה תמונות? כמה צלמים? זמן אספקה? כיצד נראים אלבומי ההורים וכמובן את המחיר, בדקו טוב את הסעיפים ורק לאחר בדיקה קפדנית תחתמו על המסמך.
 
לוח זמנים
תשאלו כמעט כל זוג שהתחתן ותגלו שאת האלבומים והסרטים מקבלים רק חודשים ארוכים לאחר החתונה, לעיתים זה באשמת הזוג {לא בחרו תמונות או שירים לקליפ} לרוב זה בגלל הספקים, בקשו לדעת מתי תקבלו את כל החומרים תדאגו שזה יהיה רשום בהסכם ואל תשלמו את כל הסכום לפני שקיבלתם את כל מה שמגיע לכם!
 
השאלות החשובות
מהי שעת ההגעה לאירוע ושעת הסיום? אם תתבקשו לשלם עבור שעות נוספות, פשוט חפשו צלם אחר.
מחירים? כמה זה עולה? האם המחיר כולל מע"מ?
ביטוח צד ג', חשוב לבדוק שיש לכל הספקים בחתונה.
כמה צלמים מגיעים לאירוע? כיצד הם לבושים? בקשו שהצוות לא יפריע למהלך האירוע, לא ישב בשולחנות האורחים ולא ירקו {כן, זה כבר קרה}.
מי יגיע? בקשו שהצלם שאיתו סגרתם יגיע לאירוע.
דאגו שאחד מבני המשפחה יראה לצלם בתחילת האירוע את בני המשפחה, אתם לא רוצים שלא יהיו תמונות של סבתא...
 
יש לכם עוד שאלות? רוצים להתייעץ? נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהמליץ לכם על צלמים לחתונה, מוסיקה לחתונה ושאר נותני השירות המובילים בארץ, פורטל גן ואולם מציע לכם את כל הדרוש לחתונה והכול ללא תשלום.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור