חתונה בבית כנסת מדריך

יש מקומות רבים לערוך חתונה, בטבע, בים, בפארקים ופרדסים, בצפון או בדרום, מגוון המקומות גדל בכל שנה וכך גם המקוריות של המתחתנים, אחד המקומות המיוחדים ביותר הוא בית כנסת, מה אתם צריכים לדעת בבואכם לארגן חתונה בבית כנסת?
 
קודם נשאל למה להתחתן בבית כנסת? יש כמה סיבות, מתחתנים שלהם זאת חתונה שנייה, זוגות שרוצים אירוע אינטימי ובעל משמעות, זוגות שרוצים לערוך את החופה במקום אחד ואת מסיבת החתונה במקום אחר וגם מי שרוצה להתחתן ולרוץ הביתה בלי כאבי ראש, הסיבות מגוונות, האפשרויות? מועטות.
 
אם אתם מחפשים בית כנסת רק לערוך בו את החופה אז אין לכם בעיה, יש המון בתי כנסת מתאימים ולאחר החופה תוכלו להמשיך את האירוע למקום אחר או לצאת מיד אל חופשת ירח הדבש.
 
לזוגות שרוצים לערוך אירוע צנוע עם מעט אורחים, כדאי למצוא מקום שבו יש מספיק מקום גם לחופה ולגם לאוכל, אין צורך להכין שולחנות ולהזמין קייטרינג, תוכלו להכין בופה עם צלחות ולערוך אירוע בסגנון קוקטיל, זאת אווירה יותר משחררת ועלויות זולות יותר.
 
למי שכן רוצה לערוך אירוע גדול יותר, כדאי למצוא בית כנסת שיש בו או סמוך אליו אולם קטן, במקום כזה תוכלו לבחור את צורת ההגשה וגם לארגן מסיבת ריקודים, גדולה או צנועה.
 
אם המקום ערוך לאירועים גדולים, כדאי לבדוק האם הוא מספק לכם את כל הציוד, שולחנות, כיסאות, חופה ואולי גם אוכל? אם לא תצטרכו למצוא חברה שתארגן עבורכם את כל הדברים.
 
מה עוד כדאי לכם לדעת על חתונות בבית כנסת?
 
בדקו שסמוך אל בית הכנסת יש חניה או חניון.
חפשו קייטרינג מתאים, כמובן שהוא חייב להיות בעל תעודת כשרות.
גם באירוע קטן אל תוותרו על ההזמנות, זה יותר נחמד מהזמנה בעל פה, בנוסף מומלץ לצרף מפה.
אל תוותרו על שירותיו של צלם מקצועי, אולי עכשיו זה לא נראה לכם חשוב אבל בעתיד יתכן שתתחרטו על כך.
בחלק מבתי הכנסת התשלום הוא לפי יכולתכם ובחלק המחיר קבוע, מומלץ לבדוק את העלויות לפני.
בדקו מי אחראי על הניקיון לאחרי האירוע.
האם יש כספת למתנות.
יש לדאוג לחופה.
 
צריכים עוד מידע? מחפשים המלצות על מקומות מיוחדים לחתונה? נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
 
גן ואולם- מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור