חתונה אזרחית בחו"ל

חתונה בחו"ל מדריך קצר למתחתנים
 
כולם רוצים להינשא למסד את האהבה גם בדרך החוקית אבל לא כולם יכולים לעשות זאת בדרך המקובלת- דרך הרבנות. ישנם זוגות שבוחרים באופציה של חתונה אזרחית מתוך עקרון וסיבות אישיות, איך אתם יכולים לעשות את זה? פורטל גן ואולם הכין לכם מדריך קצר לחתונה בחו"ל.
 
המספרים- לא רק אתם מתחתנים בחו"ל בשנים האחרונות יש עליה מתמדת בזוגות אשר נישאים בחו"ל המספר מגיע עד כ 20% ממספר המתחתנים בכל שנה, ההמלצה שלנו היא לפנות לחברת נסיעות שמארגנת טיסות וחופשות לצורך נישואין, הם מנוסים ויתנו לכם את כל המידע הדרוש.
 
למה מתחתנים בחו"ל על פי חוק זוגות מתחתנים על פי דין תורה ועושים זאת דרך הרבנות, חתונה וגירושין, במקרים של מסורבי חיתון, בעיות ביהדות או מתוך עקרון, אפשר לערוך חתונה אזרחית רק בחו"ל.
 
למרות שהחתונה לא נערכת דרך הרבנות מדינת ישראל מכירה בנישואים אלו {במידה והם נערכים במדינה אחרת}, לאחר שובכם לארץ תוכלו לדווח על הנישואים למשרד הפנים וליהנות מכל הזכויות של זוגות נשואים ללא הבדל מזוגות אחרים.
 
לפני שנגיע למקומות הפופולאריים לחתונה בחו"ל נספר לכם מה צריך להכין לפני:
עליכם לגשת אל משרד הפנים ולבקש אישור המעיד על מצבכם המשפחתי, המטרה היא שיהיה לכם מסמך המעיד על כך שאתם רווקים.
את האישור יש לקחת לנוטריון לתרגמו לאנגלית ולהחתים אותו על המסמך.
במקרים שאחד מבני הזוג מתחת לגיל 18 יש לקבל את הסכמת ההורים או אפוטרופוס הממונה עליכם.
 
המקומות הנפוצים לחתונה הם ערי קפריסין: לרנקה, לימסול, ניקוסיה, אפשר גם במקומות אחרים אבל קפריסין קרובה ואפשר לטוס לכמה שעות ולחזור נשואים.
 
מהלך הטקס הוא די פשוט, תפגשו על נציג מהעיר שבה אתם רוצים להתחתן, הוא יבדוק ויאמת את המסמכים אתם תחמתו על מסך המוכר בארץ כנישואין ואפשר להמשיך לחופשה.
 
נסו לנצל את השהות בחו"ל לחגוג חופשת ירח דבש, אם אתם כבר שם שכרו לכם סוויטה מפנקת ונצלו את הזמן לחגוג את האירוע, כאשר תחזרו לארץ תוכלו לערוך מסיבה עם החברים ובני השפחה.
 
כמו שאתם רואים מדובר בתהליך קצר ולא מרוכב מדי, עמודות לרשותכם אפשרויות רבות למשל: לקחת חברים ובני משפחה ולחגוג את החתונה בחו"ל לצרף רק כמה קרובים ולערוך טקס יפה, לחזור לארץ ומיד לחגוג את החתונה במסיבה גדולה או משהו אינטימי.
 
חתונה מוצלחת, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
 
גן ואולם- מרכיבים אירועים מוצלחים.

צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור