ברכות לחתונה

אם אוכל מגישים באהבה? מתנות מביאים עם ברכה!
 
בארץ ישראל הקטנה אוהבים לחגוג ולחגוג המון! ימי הולדת, חתונות, בריתות, אירועי מצווה חגים- והרבה חגים, מסתבר שלמרות הכול אנחנו עם שאוהב לעשות שמח. כיף לערוך אירוע ולהזמין את כל הקרובים וכיף להיות מוזמן לאירוע של חברים ובני משפחה.
 
אחד הדברים המהנים ביותר באירוע הוא תשומת הלב, אתם במרכז העניינים, כולם מחבקים, מנשקים, מביאים מתנות וגם מברכים, לאחר שהמלצנו לכם על מספר מתנות לחתונה החלטנו להמליץ לכם גם על רעיונות על ברכות לחתונה וגם ברכות למסיבת רווקות.
 
לכל מתנה, קטנה או גדולה כדאי לצרף ברכה, משהו אישי או משעשע, מרגש או מצחיק, בדרך כלל האורחים מביאים רק צ'ק, זורקים במעטפה ורושמים "מזל טוב", אז למה לא לכתוב גם משהו יפה?
 
בפורטל גן ואולם הכנו עבורכם כמה עצות לכתיבת ברכה לחתונה מיוחדות ומשעשעות:
 
לא רק על הנייר: ברכה לא חייבת להיות רק משהו כתוב, נצלו את הטכנולוגיה ותוכלו להיחשף למגוון גדול של רעיונות מקוריים, למשל:
 
ברכה מצולמת- צלמו במצלמת וידיאו את החברות והחברים, את בני המשפחה משני הצדדים, כולם ישאו ברכה קצרה {או ארוכה} לזוג הצעיר ולאחר מכם תוכלו לערוך את הסרט במחשב הביתי או באולפן מקצועי, להוסיף מוסיקה, צבעים, אפקטים מיוחדים ועוד, את המוצר המוגמר אפשר להקרין במסיבת הרווקות וגם בחתונה מול כל האורחים.
 
ברכה באינטרנט- כולם מארגנים חתונה באינטרנט אז למה לא לנצל זאת גם לברכה? תוכלו לפתוח אתר אישי עם תמונות החתן והכלה, לספר מעט פרטי ביוגרפיה על שניהם ולצרף תמונות, את כתובת האתר תוכלו לשלוח לכל החברים ובני המשפחה וכל אחד מהם יוכל לכתוב ברכה אישית, שהאתר יהיה מוכן תוכלו להעניק אותו במתנה לזוג המתחתן.
 
ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון גדול של אתרים המציעים אפשרות לפתיחת אתר חתונה אישי ללא תשלום, אפשרות נוספת היא להכין בלוג, תוכלו למצוא המון עיצובים המתאימים לכל נושא והכול בחינם.
 
ברכה בחרוזים- אפשר לאסוף כמה חברים קרובים, לבחור שיר יפה {רצוי אפילו קצת מצחיק} ולגשת לאולפן הקלטות, על הפלייבק כל אחד בתורו ישיר שורה או בית, את הפזמון תשירו כולם, לאחר מכן קחו את הדיסק ועטפו אותו באריזה מיוחדת עם הקדשה אישית, תוכלו לנגן אותו בחתונה וגם במסיבת הרווקות.
 
אם אתם כבר בקטע של שירה אפשר לכתוב שיר במיוחד לאירוע, אם אתם יצירתיים זאת ההזדמנות אם לא יש חברות רבות שישמחו להציע לכם את השירות, כתיבה שירה הקלטה, הכול במקום אחד ותקבלו מוצר איכותי ומהנה.
 
על הנייר: אם בורכתם בכישרון כתיבה כאן המקום להוציא את זה החוצה אם לא, עדיין אפשר לכתוב משהו מיוחד: תוכלו לכתוב מעט פרקים קצרים על החברות ביניכם מהיום שהכרתם ועד היום, נסו לשלב מעט הומור ולספר גם את הדברים המצחיקים, אם יש לכם סבלנות נסו לסגנן את הברכה בחרוזים.

מה לא לכתוב? דברים מביכים מדי או קטעי מריבות מהעבר, הברכה אמרוה להיות אישית ולא עצובה, נסו למצוא דברים שמחים וגם כאלה המשלבים הומור.
 
ברכה בשיר: לא כולם מצליחים לכתוב, לפעמים הדברים שאתם רוצים לומר לא מתנסחים היטב על הנייר, מה אפשר לעשות? לקחת משהו מוכר: לכתוב מילים משיר יפה, לצטט פסוקים מהתנ"ך ולהוסיף עוד כמה שורות של ברכה אישית.

המוסיקה הישראלית בורכה ביוצרים רבים, יש אלפי שירי אהבה שאפשר להקדיש לחבר/ חברה לקראת החתונה.
 
יש לכם עוד רעיונות? נשמח לשמוע מכם. צריכים עזרה בארגון החתונה? צוות גם ואולם ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
 
גן ואולם- מרכיבים לכם גם... ברכות לחתונה.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור