חתונה חלבית חתונה צמחונית

רוצים לחגוג חתונה חלבית או חתונה צמחונית מה צריך לדעת?
 
האוכל הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בהצלחת האירוע, במקום בראשון עמודים המתחתנים, אחר כך האוכל ואז המוסיקה, כל אחד יכול לדרג את החשיבות לפי דעתו, אבל כולם ידועים שעל האוכל לא מתפשרים.
 
אתם רוצים שכל האירוע לפי טעמכם האישי אבל אתם שוכחים פרט אחד קטנטן: הזמנתם עוד מאות אנשים וגם הם רוצים ליהנות, לא זה לא חשוב מה אתם אוהבים לאכול, מה שחשוב זה מה שהאורחים אוהבים להכניס לפה.
 
חתונה חלבית או חתונה צמחונית מתאימים רק במקרים מסומים, באירועים קטנים כמו חתונה בבית כנסת או חתונה ביום שישי, זה מתאים, אפשר לעשות ארוחה קלה וחלבית ואפשר גם לעשות ארוחת בראנץ', במקרים אחרים כדאי להתייעץ עם ההורים, הם מכירים טוב מכם את טעמם של המוזמנים.
 
האורחים מכבדים אתכם בהגיעם לחתונה, הם גם מביאים לכם מתנה, חשוב שגם אתם תכבדו אותם ותדאגו להם למאכלים שהם אוהבים, גם אם אתם נמנעים מאכילת בשר אל תשכחו שלא כולם דומים לכם.
 
מקומות כשרים יתקשו להכין לערוך לכם חתונה חלבית או צימחונית, אחת הבעיות היא תעודת הכשרות, בעיה נוספת היא שהם אינם מומחים במנות כאלה, אז רגע לפני שאתם מחליטים, חישבו על כל בני המשפחה והחברים שמגיעים לשמוח יחד אתכם.
 
בהצלחה, פורטל גן ואולם- מדריך האירועים הגדול בארץ.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור