כמה עולה ברית מילה?

אחת השאלות המעניינות ביותר בבואנו לארגן אירוע- חתונה, ברית, בר מצווה ועוד, כמה זה עולה לנו?
 
ענף האירועים גדוש באפשרויות ואטרקציות, אם פעם הייתם צריכים למצוא רק אולם באזור מגוריכם היום מדובר על פרויקט של ממש, אנו בגן או אולם נשמח לעזור לכם לארגן אירוע ברגע.
 
אז כמה זה יכול לעלות לנו? מהם המחירים? עשינו עבורכם קצת סדר בבלאגן:
 
עלות המקומות מחושבת לפני מחיר המנה, מחיר מנה לברית יכול להתחיל ב 60 ₪ במקומות מאוד זולים ולהגיע עד 200 ₪ וצפונה. הממוצע עומד על 120-140 שקלים למנה עבור אורח.
 
ואם נהיה יותר ספציפיים? כמו בכל תחום גם לאזור הגיאוגרפי יש השפעה על המחיר, באזור תל אביב תוכלו למצוא מחירים הנעים בין 120 במקום פשוט ועד 170-180 במקום יוקרתי.
 
באזורי הפריפריה ובמרכזי הערים {אזורי תעשייה} תוכלו למצוא אולמות אשר יציעו לכם מחירים זולים יותר הנעים בסביבות 100 ₪ למנה.
 
ומה עוד משפיע על המחיר? כמות המוזמנים, בדיוק כמו חתונה ככל שיהיו לכם יותר אורחים כך תשלמו פחות על כל מנה. בנוסף גם סגנון המקום משפיע למשל: מסעדות לברית יעלו לכם פחות בעוד אולמות אירועים יהיו יקרים יותר, אם אתם רוצים לחגוג אירוע ברית בגן אירועים תאלצו להיפרד מסכומים גבוהים ולהידרש למינימום אורחים גבוהה.
 
יש לכם עוד שאלות? נשמח לעזור לכם לארגן אירוע בחמש דקות, מלאו טופס צור קשר קצר וקבלו עוד היום המלצות על מקומות מתאימים, גן או אולם מרכיבים לכם אירוע מוצלח.
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור