ברכות לברית מילה

אתם חוגגים ברית מילה? מוזמנים לאירוע ברית? רוצים לקבל רעיונות על ברכות לברית מילה? בפורטל גן או אולם, אתר המבצעים הגדול והמקיף בארץ הכנו עבורכם כמה רעיונות איך לברך את הרך הנולד.
 
אירועי ברית הם מרגשים במיוחד, לידתו של תינוק מביאה חיים וברכה לעולם, אז מה כדאי להגיד ואיך? יש לנו מספר המלצות למשל:
 
ברכות משירים: המסיקה הישראלית מבורכת בשירים יפים וקסומים, נסו לחפש שיר מיוחד שמדבר על הולדת תינוק, לשם כך תוכלו לעזר באתר שירונט המציע מילים לעשרות אלפי שירים בעברית.
 
ברכות אישית: אם החלטתם לכתוב ברכה לבד נסו לשלב בה הומור, לעיתים מרוב ההתרגשות אנו נוהגים להאריך בברכה ולציין רגעים קשיים בדרך ליום המאושר. ההמלצה שלנו: קצר, קצת משעשע וקצת מרגש.
 
ברכות מהתנ"ך לברית: נצו את המקורות לחפש משפטים יפים שיכולים להתאים, אפשר לשלב משפט בתוך ברכה אישית וגם לצרף את הפירוש המקורי.
 
חרוזים ופיוטים: באירוע כה שמח אין כמו הומור טוב, נסו לכתוב משפטים מצחיקים שגם "יורדים" בצורה עדינה על האורחים, הומור תמיד עושה טוב.
 
ברכה עם קליפ: אם אתם רוצים להשקיע מעט תמיד תוכלו לערוך קליפ אישי במחשב הביתי, אספו תמונות ורצוי משעשעות, צרפו שיר יפה לרקע והוסיפו כתוביות עם ברכה, הקרינו בזמן האירוע או אפילו שלחו לכולם במייל! זאת יכולה להיות ברכה מקורית ומיוחדת.
 
כישרון אישי: יש לכם כישרון מיוחד? יודעים ליצר? לכתוב? לרקוד? נצלו את ההזדמנות לשלב את הכישרון בברכה.
 
ומה עוד כדאי לדעת בבואכם לכתוב ברכות לברית?
לא לנצל את הברכה לסגור חשבונות במשפחה...
נסו להיות תמציתיים ועניינים.
הומור כבר אמרנו, תמיד עושה טוב.
חפשו המלצות באתרים באינטרנט.
 
אנו מאחלים לכם אירוע מוצלח, נשמח לעזור לכם בארגון
האירוע בקלות ובלי כאבי ראש, השירות ניתן ללא תשלום.
 
צרו איתנו קשר
מתחתנים ? נשמח לעזור